3 TANE KURULACAK! İŞTE YERLERİ

İlçe Haber 3 Mart 2020 17:16
Videoyu Aç 3 TANE KURULACAK! İŞTE YERLERİ
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ilçeye halkın beklentisi doğrultusunda biri kapalı olmak üzere toplam 3 yeni pazar yeri kurulacağını açıkladı.

Akçakoca Belediye Meclisi Mart ayı toplantıları ilk oturumu Belediye Başkanı Okan Yanmaz başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirildi.
Meclis gündem maddelerinin imar konularında olduğu ve çoğunlukla öneri plan tekliflerini içerdiği dikkatleri çekerken, gündem maddelerinin ardından Belediye Başkanı Okan Yanmaz, meclis üyelerinin gündem dışı sorularını yanıtladı.
Pazar yerleri konusunda gelen bir soruya yanıt veren Başkan Yanmaz, ilçe genelinde 3 yeni pazar yeri kurulmasıyla ilgili çalışmalar yürütüldüğünü söyledi.İlk olarak Çuhallı Çarşısı'nda yer alan zincir marketin tam karşısına yeni bir pazaryeri kurulacağını belirten Yanmaz, söz konusu yer ile ilgili teknik çalışmaları sonlandırdıklarını söyledi.
Başkan Yanmaz, seçimlerde bölge halkına verdiği sözlerden biri olan Çuhallı Çarşısı kapalı yerinin kurulum çalışmasının ise önümüzdeki günlerde başlayacağını söyledi.
Başkan Yanmaz ayrıca, Çuhallı pazar yerinin ardından sırasıyla Hacıyusuflar Mahallesi ve Sapak Bölgesi'ne birer pazaryeri kurdurtacağını söylerken, Akçakoca Belediyesi olarak bölge sakinlerinin bu yöndeki taleplerini karşılamış olacaklarını da sözlerine ekledi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri