3 İSİM ERDOĞAN'A SUNULACAK

Gündem 16 Kasım 2018 16:48
Videoyu Aç 3 İSİM ERDOĞAN'A SUNULACAK
A
a

 

 

AK Parti'nin 18 Kasım Pazar günü tüm Türkiye'de yapacağı temayül yoklamasının Düzce İl Teşkilatı tarafından gerçekleştirilmeyeceği öğrenildi. AK Parti Genel Merkezi kaynaklarından edinilen bilgiye göre; il belediyesi için temayül yoklaması iptal edildi. İlçe belediye başkanlıkları için ise temayül yapılacak. Ayrıca Düzce Belediyesi için 3 aday adayının yazılı olduğu listenin son kararı vermek üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulacağı öğrenildi.

 

 

 

 

AK Parti'den baş döndüren gelişmeler yaşanıyor. Dün sona eren aday adayı başvurularının ardından 18 Kasım Pazar günü tüm Türkiye'de temayül yoklaması yapacak olan AK Parti, Düzce için farklı bir yol izledi.

 

AK Parti Genel Merkezi kaynaklarından edinilen bilgiye göre; Düzce'nin tüm ilçelerinde gerçekleşecek temayül il belediyesi için yapılmayacak.

 

Düzce Belediyesi'ne yönelik temayülü iptal eden genel merkezin, bu kararı gerekli hazırlıklarını sürdüren AK Parti Düzce İl Başkanlığı'na bildirdiği öğrenildi.

 

AK Parti'nin aday belirlemede önemli bir kriteri olan temayülü, yoklama yapılmasına 2 gün kala iptal etmesinin altında yatan neden olarak ise 3 aday adayı üzerinde durulması gösterildi.

 

Yine genel merkez kaynaklarından alınan bilgiye göre; Düzce Belediyesi için 3 aday adayı arasından seçim yapılacak.

 

Partinin üst düzey isimlerinin onayını alan 3 isimli listenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulacağı öğrenilirken, şimdi gözler son kararı verecek olan Erdoğan'da...

 

 

 

 

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri