2018 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Gündem 17 Kasım 2017 12:36
Videoyu Aç 2018 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLDÜ
A
a

Düzce Belediye Meclisi Kasım Ayı 3.Birleşiminde 2018 yılı belediye bütçesi ve gelir tarifesi plan ve bütçe komisyonunca 296 milyon 878 bin TL olarak belirlenerek oy çokluğuyla kabul edildi. MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, belediye başkanlarının değiştiği illerde özellikle suya indirim yapıldığını belirterek, Düzce Belediyesi’nden de indirim talebinde bulundu.

Düzce Belediye Meclisi, 2018 yılı bütçesini görüşmek üzere Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.Dün akşam gerçekleşen Kasım Ayı 3.Birleşimi’ne Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlık yaptı.Meclisin 6 maddeden oluşan gündeminde plan ve bütçe komisyonunca hazırlanan ve 296 milyon 878 bin TL olarak belirlenen 2018 yılı belediye bütçesi ve gelir tarifesi meclis tarafından oy çokluğuyla kabul edildi.MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, belediye başkanı değişen şehirlerin özellikle su tarifelerinde indirim yaptığını belirterek Düzce Belediyesi’nden de suya indirim yapmasını talep etti.Ayrıca bir diğer gündem maddesi olan öğrenci bilet ve tarifesinde değişiklik talebi plan ve bütçe komisyonuna havale edildi.

Müftülerle belediye arasında rekabet oluyor mu?”
Öte yandan belediyeler tarafından kıyılan nikah ücretlerinin görüşülmesi sırasında söz isteyen Kadir Badur, “Artık Müftüler de nikah kıyabiliyor. Onlar da ücret alıyor mu bilmiyorum ama belediye ve müftüler arasında bir rekabet oluyor mu?” sorusu meclis üyelerini eğlendirdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri