200’E YAKIN YAKALANDI!

Gündem 24 Ağustos 2018 14:30
Videoyu Aç 200’E YAKIN YAKALANDI!
A
a

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce’de yapılan denetimler konusunda açıklamalarda bulundu. Deniz, uygulamalarda ilginç rakamların ortaya çıktığını ve en ilgincinin ise 200’e yakın ehliyetsiz şoför yakalanması olduğunu söyledi.

Düzce’de abartı egzoz, eksik evrak, alkollü araç kullanma derken Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri günlerdir trafik denetimi yapmaya devam ediyor. Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz de yapılan uygulamalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Rica ediyorum bu işten vazgeçsinler”
Bütün Düzce’nin Kurban Bayramı’nı kutlayarak söze başlayan Deniz, şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Abartı egzozla ilgili geldiğimiz günlerden beri vatandaşlarda ve bizde büyük bir rahatsızlık var. Netice itibariyle biz de bu şehrin içerisinde yaşıyoruz. Birçok kez gençlerimize ikazımızı yaptık. Şunu da söylemek istiyorum ki biz gençlerimizi seviyoruz. Onların üzülmesini istemiyoruz ama bu memlekette yaşayan toplumun huzurunu kaçırıyorlar. İnsanların çoluğu çocuğu var, hastası var, yaşlısı var. Hiç kimsenin bu insanların asayişini bozmaya hakkı olmadığı gibi bu gençlerimizin de yoktur. Bütün arkadaşlarıma talimat verdim. Bu iş son bir tane motor, son bir tane araç kalana kadar devam edecek. Bu insanlar ne zaman şikayeti keser, huzura kavuşur, o güne kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bir kez daha rica ediyorum bu gençlerden, yapmayın. Sizin zevk için yaptığınız bu şey, insanların huzurunu kaçırıyor. Toplumun psikolojisini bozar hale geldi. Bu Kurban Bayramı bizim için bir istirham olsun ve bu işten vazgeçilsin. Siz son vermezseniz bile bizim görevimiz toplumun huzurunu ve güvenini sağlamaktır. Bu görevimize devam edeceğiz, siz de bu uygulamadan vazgeçin. Mesele bizden kaçma meselesi değil, bu bir kul hakkına giriyor. İnsanların huzurunu kaçırıyorsunuz. Bizim gençlerle kovalamaca oynayacak vaktimiz yok. Size çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Bizim arkadaşlarımız uyuşturucuyla, gaspla onunla bununla mücadele ediyor. Bizi egzozla oyalarlarsa böyle de kul hakkına giriyorlar. Onun için özellikle rica ediyorum bu işten vazgeçsinler.”

Daha da tehlikeli olan 200’e yakın ehliyetsiz şoför yakalandı”
Bazı ilginç olaylara da rastladıklarını söyleyen İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, açıklamalarına şöyle devam etti: “Arkadaşlar son günlerde bu uygulamada ciddi boyutlara ulaştı. Elimize çok ilginç rakamlar oluştu. Son 20-25 günde 200’e yakın motosiklet bunun için bağlandı. 150’ye yakın otomobil bağlandı. Daha da tehlikeli olan 200’e yakın ehliyetsiz şoför yakalandı. Bunların hiçbirisi kabul edilir sayıda değildir. Biz de devletin personeli olarak buna müsaade etmiyoruz, etmeyeceğiz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri