15 TEMMUZ PARKI ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ

Gündem 29 Ekim 2019 16:55
Videoyu Aç 15 TEMMUZ PARKI ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ
A
a

Çilimli'nin Topçular Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı'nın çöplüğe dönmüş hali vatandaşın tepkisine neden oldu. Parkın uzun süredit belediye tarafından temizlenmediğini savunan kent sakinleri, parkın pislikten geçilmediğini söyledi.

Düzce merkezde olduğu gibi ilçelerinde de sosyal alanların kirliliğin pençesinde olması halkı isyan ettiriyor.
Vatandaş eliyle kirletilen parkların sık sık haberlere konu olduğu Düzce'de bu kez 'duyarlı olun' çağrısı halka değil belediyeye yapıldı. Çilimli'nin Topçular Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı'nda şu günlerde adım başı çöp olması tepkiye neden oldu.
Öncü Haber Merkezi'ne çöp bidonlarının dolup taştığı, çekirdek kabuklarının etrafa saçıldığı ve evsel atıkların her yerde olduğu fotoğrafları gönderen ilçe sakinleri, Çilimli Belediyesi'nin temizlikte sınıfta kaldığını öne sürdü. Parkı daha çok gençlerin ve öğrencilerin ziyaret ettiğini ancak çöplerini yere atan duyarsızlar gibi çöp bidonlarına atanların da olduğunu kaydeden vatandaşlar, belediyenin haftalardır toplamadığı çöplerin parkı çöplüğe çevirdiğini savundu.
Tepkili vatandaşlar, "Çilimli Belediyesi tarafından temizlenmesi gereken parkımıza aylardan beri temizlik ekipleri uğramıyor, parkın her yeri çöp doldu. Çoğunlukla Çilimli Anadolu Lisesi'nin kullandığı parkı Çilimli Belediyesi'nden hiçbir şekilde temizlenmiyor." ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri