11 YILLIK BAŞKAN ‘TAMAM’ DEDİ

Gündem 14 Ocak 2019 09:07
Videoyu Aç 11 YILLIK BAŞKAN ‘TAMAM’ DEDİ
A
a

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni dönem seçimleri öncesi son toplantısı gerçekleştirildi. 27 Şubat’ta yapılacak seçimlerde aday olmayacağını açıklayan kuruluşundan bu yana görevde olan 11 yıllık Başkan Yasemin Karslıoğlu, duygusal konuşmasında, yeni dönemde görev alacaklara başarılar diledi.

2008 yılında kurulan ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, Yasemin Karslıoğlu başkanlığında 2015-2018 dönemi son toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantıya Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Çakır, Metin Coşkun ve Murat Saydam da katıldı.  
Kurulduğundan bu yana başkanlık görevini yürüten TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Yasemin Karslıoğlu, kurulun amaçlarını anlatarak bu amaçlar doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Karslıoğlu, kurul arkadaşlarına ve bugüne kadar çalışmış oldukları Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret Borsası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası meclis ve yönetimine teşekkür etti.
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni dönem seçimlerinin 27 Şubat 2019 tarihinde yapılacağını ve bu dönem kurul içinde görev almayacağını ifade eden Karslıoğlu, yeni dönemde görev alacak arkadaşlara başarılar diledi.
Toplantı sonrası TOBB Kadın Girişimciler, kurul logosu taşıyan pastayı hep birlikte keserek çalışma dönemlerini sonlandırdı.

 


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri