1.5 YILDA 200 ZEHİR TACİRİ HAPSİ BOYLADI

Gündem 7 Mayıs 2018 13:10
Videoyu Aç 1.5 YILDA 200 ZEHİR TACİRİ HAPSİ BOYLADI
A
a

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, basınla bir araya geldiği 'Çay-Simit' Toplantısı'nda uyuşturucu ile mücadele çalışmalarına yönelik önemli bilgiler aktardı. Son 1.5 yılda 'torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyonlarda yakalanan 200'ün üzerinde şahsın Çilimli Cezaevi'nde tutuklu bulunduğunu belirten Deniz, Düzce'de madde kullanımı ve satışının büyük oranda önüne geçildiğini vurguladı.

Düzce'de yerel basın ve ajans temsilcileri tarafından her hafta pazartesi günü organize edilen 'Çay-Simit' Toplantısı'nın bu haftaki konuğu İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz oldu.

200 zehir taciri tutuklandı
Düzce Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Dursun Ay da kısa bir süre misafir oldu. Basın mensupları ile sohbet eden Emniyet Müdürü Deniz, Düzce'de özellikle uyuşturucunun sokaklardan kazınması için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını vurguladı. Düzce'de göreve başladığı 2016 yılının ekim ayından bu yana gerçekleştirilen uyuşturucu opersyonları sonucunda 200 zehir tacirinin demir parmaklıklar arkasını boyladığını ifade eden Deniz, Düzce'de madde kullanımı ve satışının büyük oranda önüne geçildiğinin altını çizdi.

"Mahallelerde düzenlenmesi avantaj"
Daha önce valilikte gerçekleştirilen "Uyuşturucu İle Mücadele Toplantıları"nı Vali Zülkif Dağlı'nın da oluruyla mahallelerde düzenlemeye başladıklarını anımsatan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, böylelikle bu büyük toplumsal sorunu halka birebir anlatma fırsatı yakaladıklarını hem de bu illetten uzak durulmasını sağlamak adına daha geniş kitlelere ulaştıklarını söyledi.

"Uyum içerisinde çalışıyoruz"
Valilik, belediye ve emniyetin uyum içerisinde çalıştığının altını çizen Deniz, hep birlikte sahada ve halkın içerisinde olmanın avantajlarından bahsetti.

"Düzce'de eskiye göre günler daha olaysız geçiyor"
Düzce'de meydana gelen asayiş olaylarına yönelik de genel bir değerlendirme yapan Deniz, "Düzce'de eskiye göre günler daha olaysız geçiyor." tespitini paylaştı.Açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularına yanıtlar veren Deniz, konuşmasının sonunda basının önemli bir görev ifa ettiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri