"YOĞUNLUK YORDU"

Gündem 7 Temmuz 2017 13:01
Videoyu Aç "YOĞUNLUK YORDU"
A
a

Başkan Mehmet Keleş ile sağ kolu Şemsettin Yenersoy yol ayrımına geldi. Keleş'in amcası olan ve iki başkanlık döneminde de yardımcılığını üstlenen Şemsettin Yenersoy'un görevinden ayrılacağı gündeme geldi. Başarılı yöneticiliği ile adından söz ettiren Yenersoy'dan yaz sezonu çalışmaları dolayısıyla tatil günlerinde de çalışması istenince ailesinin yaşadığı Ankara ile Düzce arasında mekik dokuyan Başkan'ın sağ kolu, "Benden bu kadar!" dedi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in Amerika ziyaretinde olduğu şu günlerde yönetici kadrolarında kritik değişimler yaşanan belediyede çok önemli bir ismin ise görevi bırakmaya hazırlandığı gündeme geldi.

 İki dönemdir başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiriyor
Başkan Mehmet Keleş'in ilk başkanlık döneminde olduğu gibi ikinci döneminde de 'Yanımda ol' diyerek başkan yardımcılığı görevine getirdiği amcası Şemsettin Yenersoy, "yorgunluk" gerekçesiyle koltuğundan ayrılmaya hazırlanıyor. İki başkan yardımcılığı döneminde de başarılı ve disiplinli çalışması ile takdir toplayan Yenersoy'un görevden ayrılma kararında Başkan Keleş'in devam eden asfaltlama çalışmalarını kast ederek, 'Yaz sezonu yoğun geçiyor. Haftasonu da çalışmalısın." demesi etkili oldu.
Başkan'a 'Ayrılmak istiyorum' dedi
Ailesi Ankara'da yaşayan ve Düzce Belediyesi'ndeki görevi nedeniyle iki şehir arasında mekik dokuyan Yenersoy, Başkan ile bir görüşme yaparak, ayrılma düşüncesini paylaştı. Belediyenin sahadaki artan çalışmasına bağlı olarak hafta içi yoğun günler geçiren Yenersoy, eşi ve ailesini görebildiği tatil günlerinde çalışmak istemediğini Keleş'e aktardı. Henüz resmiyet kazanmayan ayrılma kararı ile ilgili son noktanın Başkan'ın Amerika ziyareti dönüşü konulacağı öğrenildi.
Gözler Başkan Keleş'te
Düzce Belediyesi'nin tecrübeli ismi Yenersoy'u sağ kolu gibi gören ve gözü kapalı güvenen Keleş'in  Yenersoy'un kararına 'tamam mı?' diyeceği yoksa tatil kısıtlamasından vaz mı geçeceğini zaman gösterecek. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri