“YENİLENME FIRSATI OLARAK GÖRÜYORUZ”

Gündem 14 Aralık 2017 16:17
Videoyu Aç “YENİLENME FIRSATI OLARAK GÖRÜYORUZ”
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce İl Kongresi’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 31 Aralık 2017 tarihinde Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini belirterek, “2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz. “ ifadesini kullandı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresi’nin 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15.00’da Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacağını doğruladı.

Millete hizmet aşkı ile yolumuza devam ediyoruz”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il kongresine katılacağını kaydeden Keskin, “AK Parti’nin kuruluşu olan 2001 yılından itibaren millete hizmet aşkı ile yolumuza devam ediyoruz. Millete hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda siyaset anlayışımız her daim vatandaşlarımız olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılmayanı yapan, görülmeyeni görünür hale getiren, sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların umudu olan AK Partimizde hiç durmadan, yorulmadan ve kendimizi yenileyerek en önemlisi de güçlenerek güçlü devlet, güçlü millet şiarımızdan hiç sapmadık.” ifadelerini kulladı.

Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz”
“2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz.” ifadesini kullanan Keskin, açıklamasını şöyle sürdürdü: “ 2017’nin son gününde de aynı heyecan, coşku ve aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremizin Düzce’mize partimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam.” ifadelerinde bulundu.

Dev ekran kurulacak
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ayrıca kongre günü Kapalı Spor Salonu etrafında toplanacak olan vatandaşların rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacağını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini bekleyen Düzceliler’e hitap ettikten sonra kongre salonuna teşrif edeceğini kaydetti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri