'VATANDAŞIN DERDİNE DERMAN OLUYORUZ'

Gündem 6 Şubat 2019 14:22
Videoyu Aç 'VATANDAŞIN DERDİNE DERMAN OLUYORUZ'
A
a

Düzce Valiliği tarafından her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi. Sorunlarına çözüm bulmak üzere Valiliğin yolunu tutan vatandaşlarla bir araya gelmeden önce Öncü Haber mikrofonuna konuşan Vali Dağlı, “Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz” dedi.

Düzce Valiliği tarafından vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak ve vatandaşla birebir ilişki kurmak amacıyla her ayın ilk Salı günü düzenlenen Halk Günü toplantısı, Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Vali Dağlı’ya, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve kurum müdürleri de eşlik etti. Milli Eğitim Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda 26 vatandaş sıkıntılarını Vali Dağlı başkanlığındaki heyete iletti.
“Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz”
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Öncü Haber’e yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Her ayın ilk Salı günü yaptığımız Halk Günü toplantımızı birazdan başlatacağız. Burada iş taleplerimiz var, yardım taleplerimiz var. Bunun haricinde diğer kurumlarımızla herhangi bir sorunu olan şimdiye kadar çözülemeyen ya da ulaşamayan vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Bütün kurum müdürlerimizle birlikte toplantımızı yapacağız. Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için hepimiz çalışıyoruz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri