“VAKA SAYISI HIZLA DÜŞÜYOR…”

Sağlık 13 Mayıs 2021 16:45
Videoyu Aç “VAKA SAYISI HIZLA DÜŞÜYOR…”
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’de Koronavirüs salgınında vaka sayısının hızla düştüğünü belirterek, “Düzce’de vaka sayıları hızla düşüyor. Bu düşüş bizleri sevindirdi ” dedi.

Son dönemde Düzce’de büyük bir kabusa dönüşen Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınındaki vaka sayısı, tam kapanma döneminde alınan tedbirler ile birlikte başlayan düşüş eğilimini sürdürüyor.
Sağlık Bakanlığı verilerine göre Düzce, Türkiye genelinde hızlı düşüş sergileyen kentler arasında üçüncü sırada yer alırken, Vali Atay bu düşüşün hızlı bir şekilde sürdüğünü belirtti.
Bu düşüşün kendilerinde büyük bir sevinç yarattığını kaydeden Vali Atay,  Düzce halkına maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam etmeleri çağrısında bulundu.
Yaptığı açıklamada, “Bu süreci hep birlikte atlatacağız” diyen Vali Atay, “Burada bütün mesele vatandaşımızın kurallara uymasıyla alakalı, hepimiz takip ediyoruz. Sağ olsunlar Düzceli hemşehrilerimiz kurallara riayet ettiler. Bu düşüşler bizi de çok sevindirdi. Vaka sayılarında yüksek seviyede ilerlerken şimdi hızlı bir şekilde düşüyoruz. Allah Razı olsun hepsinden. Vaka sayılarındaki düşüş hala devam ediyor, ağzımızı kapatırsak, maske takmaya dikkat edersek bu sorunu çözülecektir. Basın bu konuda örnek oldu vatandaşlarımıza hepinize teşekkür ediyorum, Bayramınızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri