'TÜRKİYE DUVARA TOSLADI SÖYLEYEMİYORLAR!'

Gündem 7 Mart 2019 17:02
Videoyu Aç 'TÜRKİYE DUVARA TOSLADI SÖYLEYEMİYORLAR!'
A
a

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Koray Aydın, 'Türkiye duvara tosladı. Bırakın bir arpa boyu yol almayı geriye doğru yol alındı' dedi. 'Artık iktidarının kulağının çekilmesi lazım' diyen Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 'Yerel seçimlerde istedikleri sonucu alırlarsa 1 Nisan itibariyle yeni bir zam sağanağı yaşayacaksınız. O zaman Düzceli hemşerilerim beni hatırlasınlar' şeklinde konuştu.

'Arpa boyu yol geriye doğru alındı'

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Koray Aydın, programı dahilinde şehir merkezinde bir otelde basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında Aydın'a İYİ Parti CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük ile İyi Parti İl Teşkilatı Başkanı Yunus Özay Er eşlik etti. Geçen 17 yıllık iktidar döneminde bir arpa boyu yol alınmadığını ifade eden Aydın, 'Bırakın bir arpa boyu yol alınmamasını geriye doğru yol alındı. Türkiye ekonomik krizde, Türkiye duvara tosladı. Ama Ak Partililer bunu utançlarından söyleyemiyorlar. Ben söylüyorum' diye konuştu. Yaşanan ekonomik krizin tanzim satışlarla ört bas edilmeye çalışıldığını dile getiren Aydın, 'Önce Türkiye'de ekonomik kriz olduğunu kabu etsinler, cesur davransınlar ve tedbir alsınlar. Ört bas etmeye çalışmak, halkın aklıyla dala geçmektir' dedi.

'1 Nisan'da beni hatırlayın'

İktidarın 31 Mart'a kadar durumu idare etme derdinde olduğunu söyleyen Aydın, 'Türkiye şuanda açığını kapatabilmek için dünya merkezlerinde tefeci faiziyle para kullanıyor. Bu ne demek? Faize verdiğimiz para bütçemizde büyüyor. Bu ülke bizim bundan dolayı onlara sadece uyarıcı kullanıyoruz. Dikkat edin tedbir alın bu işi ciddiye alın böyle üstünü örtmeye çalışarak kenara çekilmeyin. Seçim varken vazgeçin 31 Marta kadar idare ederim deyin karşındakine de terörist diyeyim şunu diyeyim bunu diyeyim deyip kendinizi bir kenara çekmeye çalışmayın. Türkiye’ye yazık edersiniz daha sonra bunu toplayamazsınız. 2 yakanız bir araya gelmez' dedi. Artık iktidarın kulağının çekilmesi gerektiğini belirten Aydın, 'Aksi halde 31 Mart yerel seçimlerinden onlar çıkarsa 1 Nisan sabahı yeni bir zamn yağmuru ile karşılaşacaksınız. O zaman Düzce'nin hemşerisi olarak bu dediğimi hatırlayın'şeklinde konuştu. 

Aydın ayrıca Düzce'de yapılan anketlere göre seçimin İYİ Parti- CHP ittifakı Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük ile Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü arasında geçeceği öngörüsünü paylaşarak, 'Her zaman çıkışta olan kazanır. Anket sonuçları bize bunu gösteriyor. Ben de son ana kadar hafta hafta anketleri bizzat takip edeceğim' açıklamasında bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri