‘TEK DERDİMİZ HALKA HİZMET’

Gündem 4 Haziran 2022 17:26
Videoyu Aç ‘TEK DERDİMİZ HALKA HİZMET’
A
a

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Yığılca’nın köylerini gezdi. Aksaklar Köyü’nde vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinleyen Keskin, tek dertlerinin halka hizmet olduğunu vurgulayarak, “Şu anda tek bir şey kaldı ekonomi, ekonomiyi de kırıp atacağız. Cumhurbaşkanımızın birinci gündemi bu. Bunu düzelteceğiz.” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti, geride kalan hafta Yığılca’nın köylerini gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Düzenlenen Yığılca programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Yığılca İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kuru, il yönetim kurulu üyeleri ile ilçe teşkilatı katıldı.
“Dünyada virüsle uğraşmada bir numarayız”
AK Parti İl Başkan Keskin, kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamasında “Cuma günleri ilçelerimizi geziyoruz. Bugün (3 Haziran) de Düzce’nin en güzel yerlerinden biri olan Yığılca’nın Aksaklar Köyü’ndeyiz. İl genel meclis başkanım yanımda, ilçe teşkilatım yanımda. Burada Allah’a çok şükür Düzce’miz Türkiye’nin bütün yolların kesiştiği, yeşilin içinde, cennet gibi bir iklimde yaşıyoruz. Hiç aklınıza gelir miydi bir virüs çıkacak piyasaya, herkes evlerine tıkılacak, herkesi hasta edecek, insanları öldürecek. Bu günlerden geçtik çok şükür, artık bir arada durabiliyoruz. Artık mevlit yapabiliyoruz, cenazelerimize gidebiliyoruz. Cumaya gidemediğimiz günler oldu. Hamdolsun bunların üstesinden geldik. Dünyada virüsle uğraşmada bir numarayız.” dedi.
 “Ekonomiyi de kırıp atacağız”
Keskin konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu kadar olumsuzluklara rağmen biz de Düzce’ye bir çivi çakarsak karımızdır, tüm derdimiz bu. Size bir damla hizmet geliyorsa, Düzce’de yaşayanlara Ankara’dan hizmet getirebiliyorsak, en büyük görevi yapmış oluyoruz. Biri arkamızdan Allah razı olsun derse biz bu işi yapmış oluyoruz. Yoksa başkanlıkta geçer, vekillik de geçer hepsini at çöpe gitsin. Bize insanlık lazım, bize dua lazım. Onun için biz beraber olacağız, bunun başka yöntemi yok. Sizler cumhurbaşkanımıza destek verirseniz, bütün dünyanın karşısında cumhurbaşkanımız dimdik ayakta durur. Eğer cumhurbaşkanımız olmasaydı Azerbaycan Karabağ’a giremezdi, Libya’ya giremezdi. Balkanlar’da bu kadar güçlü olamazdık, bizi boğarlardı. Tek bir yer kaldı. Türkiye’yi de yıkarlarsa bütün İslam ümmetini de yıkacaklar. Dertleri bu. İçeriden de dışarıdan da hepsi beraber olmuşlar “Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun.” diyorlar. Ama olmayacak. Bu millet ne derse o olacak. Bu millet “Tamam” derse “Tamam” diyeceğiz. “Devam et” derse devam edeceğiz. Son bir şey kaldı. Bu ekonomi. Bakın askerlerle uğraştık. O 28 Şubat sürecinde kızlarımız üniversitelere giremezken ne diyordu generaller, “Bin sene sürecek bu iş.” diyordu. Yargıda, vesayette, terörde, bak gezi diye hepsi ayağa kalktı, İstanbul’u yakıp yıktılar. Niye yaptılar bunu? Yok efendim havalimanı yapılmasın, yok boğaz köprüsü yapılmasın. Hepsini yaptık. Daha da yapacağız. Şu anda tek bir şey kaldı ekonomi, ekonomiyi de kırıp atacağız. Cumhurbaşkanımızın birinci gündemi bu. Bunu düzelteceğiz. Zannetmeyin ki bunlardan bizim haberim yok, cumhurbaşkanımızın haberi yok. Hepsinden haberi var. Bakın Almanya’da akrabalarınız vardır. Oradaki hayat pahalılığını, sıvı yağ kuyruklarını dinleyin. Biz burada biz bize yeteceğiz. Bu ümmetin duası yetecek bize. Bu memleket bu işlerden de sıyrılacak. Ama sen olmadan bir eksiğiz, o olmazsa bir eksik kalacağız, ablam olmazsa biz bir eksik kalacağız. Tamamlayacağız birbirimizi. Dünyanın en mükemmel insanları da değiliz. Bizim de hatalarımız var. Ama biz hep birlikte bir bütün olacağız. Derdimiz hizmet. Başka derdimiz yok. O son virajı da göreceğiz inşallah.”  

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri