“TEDBİRLERİMİZ YÜKSEK” DEDİ VE TARİH VERDİ…

Eğitim 25 Temmuz 2021 12:25
Videoyu Aç “TEDBİRLERİMİZ YÜKSEK” DEDİ VE TARİH VERDİ…
A
a

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitimle ilgili açıklama yaptı. Selçuk Türkiye’de alınan tedbirlerin yüksek olduğuna dikkat çekerek, “Yeni döneme yüz yüze eğitime Eylül ayında başlayacağız inşallah” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yüz yüze eğitime geçiş süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Yeni dönemde yüz yüze eğitime başlamak için Türkiye’deki bütün bireyleri aşı olmaya davet eden Bakan Selçuk,  “Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor. Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir” diye konuştu 
6 EYLÜL’Ü İŞARET ETMİŞTİ
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında okulların ne zaman açılacağı sorusuna “Türkiye’nin şu anda, şu aşamada okulları açmaktan daha önemli bir işi olmaması lazım. Artık bu ülke çocuklarını daha fazla eve kapatmamalı, öğretmenlerini daha fazla yormamalı. Velilerimizi daha çok yormamalıyız. Okullarımızı açmalıyız, inşallah 6 Eylül’de açacağız. Hep birlikte bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” cevabını vermişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri