'SİZ HEP BAHARSINIZ'

Gündem 14 Mart 2019 16:54
Videoyu Aç 'SİZ HEP BAHARSINIZ'
A
a

AK Parti Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, her yıl 14 Mart'ta kutlanan Romanlar Günü'nde Düzce'de yaşayan Roman vatandaşları unutmadı. Özlü mesajında, "Roman kardeşlerimiz, gönlü güzel, hayata pozitif bakabilen insanlardır. Roman’ın kışı olmaz, sizler hep bir baharsınız." ifadelerini kullandı.

Tıp Bayramı ile aynı güne denk gelen 14 Mart Roman Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Dr. Faruk Özlü, Roman vatandaşların bu ülkenin gülen yüzleri olduğunu söyledi.
Düzce'de de çok sayıda yaşayan Roman vatandaşlara seslendiği mesajında Özlü şunları kaydetti: "Roman kardeşlerimiz, gönlü güzel, hayata pozitif bakabilen insanlardır. Onların bu özelliğine birçok şey eklememiz gerekiyor. Bu toprakların, yüzyıllar boyunca farklı kimlikleri, farklı kültürleri, farklı inançları bir arada barış ve kardeşlik içinde yaşatma tecrübesi var. Sizler bu medeniyetin ayrılmaz bir parçasısınız. Sizler bu ülkenin gülen yüzü, neşesi, sevincisiniz. Roman’ın kışı olmaz, sizler hep bir baharsınız. Roman karamsar, kötümser olmaz, sizler hep bir inancın, ümidin temsilcisisiniz. Bu duygu ve düşünceler ile 14 Mart Roman Günü'nüzü kutlarım." 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri