“SINIRLI” KAPATMA!

Gündem 3 Ağustos 2017 15:00
Videoyu Aç “SINIRLI” KAPATMA!
A
a

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Düzce ziyaretinden bir gün önce D-100 Karayolu üzerinden yan yollara ulaşımı sağlayan bariyer açıklarının kapatılması için başlatılan çalışmalar, Soğancı ile sınırlı kaldı. Trafik Kanunu’na göre yasak olmasına karşılık Kaynaşlı istikameti boyunca sağlı-sollu bir çok noktada bulunan bariyer açıkları aynen duruyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Düzce’ye yapacağı ziyaret öncesi apar-topar başlatılan çalışma bir yerle sınırlı kaldı. D-100 üzerinden bariyer açılarak sağlanan giriş-çıkışların kapatılması için Soğancı mevkiinde çalışma yapan karayolları ekiplerinin diğer açık bölümleri es geçtiği görüldü.
Trafik Kanunu’na göre yasak olmasına karşılık D-100 Karayolu Düzce kesiminin bir çok noktasında var olan bariyer açıklarının Kaynaşlı istikameti boyunca sağlı-sollu şekilde aynen durması “Neden buralar kapatılmıyor?” sorusunu gündeme taşıdı.Düzce’de uzun süredir göz yumulan bu yasakla ilgili ‘sınırlı’ şekilde başlatılan çalışmalar Soğancı mevkiinde kepenk açan esnafın işlerinin olumsuz etkileneceği gerekçesi ile tepkisine neden olurken, diğer yan yol girişlerinin kapatılmamasının yeni bir tepkiye yol açacağı konuşuluyor.Yasak olmasına karşılık yıllardır bariyer açıkları sayesinde karayolundan yan yola giriş sağlanan Düzce’de, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın ziyaretinin etkisiyle başlayan çalışmaların devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri