"ŞAİBESİZ YÖNETİM OLUŞTURACAĞIZ!"

Gündem 29 Aralık 2017 17:29
Videoyu Aç  "ŞAİBESİZ YÖNETİM OLUŞTURACAĞIZ!"
A
a

AK Parti'de aday sayısı 5'e yükseldi. AK Parti'nin Düzce'deki kurucularından ve yıllarca parti yönetimlerinde çeşitli görevlerde bulunan Mali Müşavir Fahrettin Şengür de 'İl başkanlığına talibim' dedi. AK Parti'nin Düzce'deki yönetiminde sıkıntılar yaşandığını aktaran Şengür, "Bunu söyleyen hem yönetimde olan arkadaşlar hem de dışarıda olan arkadaşlar." dedi. Ayrıca doğru, dürüst ve şaibesi olmayacak şekilde bir yönetim oluşturmak istediklerini vurguladı.

AK Parti İl Başkanlığı için aday sayısı giderek yükseliyor. 31 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre öncesi şimdiden adayı sayısı 5 oldu. Mevcut Başkanı Hikmet Keskin, işadamları Semih Kıbrıs, Selahattin Aydın ve Talip Çabukoğlu'ndan sonra AK Parti'nin Düzce'deki kurucuları arasında bulunan Mali Müşavir Fahrettin Şengür'den de adaylık açıklaması geldi.

"Mustafa Ataş bana 'Siz nifak mı sokuyorsunuz?' diye yazdı"
Yıllarca parti yönetiminde bir çok görevde bulunduktan sonra il başkanlığı koltuğuna talip olan Fahrettin Şengür, Öncü Haber'e adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu. 6 aydır aday olmayı düşündüğünü ifade eden Şengür, şöyle konuştu: "Olur mu, olmaz mı şeklinde düşünerek bir hamur yoğurdum ve bu hamur şekillenme aşamasına gelince geçtiğimiz hafta genel merkeze gittim. Hatta AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile de görüştüm. "Teşkilatın adayıysa adayım, teşkilatın adayı değil genel merkezin adayıysa aday değilim." dedim. Sonra geldikten sonra da il başkanımıza ulaşmaya çalıştım ancak telefonlara bakmadı. Düzce'ye döndüğümde Mustafa Ataş bana Whatsapp'tan yazı yazmış diyor ki 'Siz nifak mı sokuyorsunuz?' Dedim 'Hayır nifak sokmuyoruz.'"

"Hikmet Bey'in emriymiş, delege listesini alamadım"
Bu sabah delege listelerini almak için AK Parti il binasına gittiğini ancak listelerin kendisine verilmediğin belirten Şengür, "Neden diye sorduğumda 'Başkan beyin emri" dediler. Hikmet Bey'in emriymiş, listeler bana verilmedi ben de ilçe seçim kuruluna delege listelerini almak için geldim." dedi.

"Şaibesi olmayan kişilerle beraberiz"
Konge için yönetim listesinin hazır olduğunu ifade eden Şengür, "Şaibesi olmayan kişilerle beraberiz." şeklinde konuştu.

Şengür de 'Sıkıntı var' dedi
AK Parti İl Başkanlığı'na talip olan isimlerden Selahattin Aydın gibi Düzce'de AK Parti siyasetinde sıkıntılar olduğunu savunan Aday Fahrettin Şengür, "Mevcut yönetimde sıkıntı olduğunu söyleyen arkadaşlar çok olduğu için adayım. Bunu söyleyen hem yönetimde olan arkadaşlar hem de dışarıda olan arkadaşlar. Millete telefonla dönmüyorsun arkadaş, bu böyle olmaz." diye konuştu.

"Kürsüde de anlatacağım"
Son olarak AK Parti delegelerine seslenen Şengür, "Gerçekten Düzce için bir şeyler yapmak istiyoruz. Doğru, dürüst, şaibesi olmayacak şekilde bir yönetim yapmak istiyoruz, başka bir şey istemiyoruz. Hakkaniyetli bir iş yapmak istiyoruz." dedi.Şengür, ayrıca kongre günü adaylara söz verilmesi halinde bu sorunları kürsü konuşmasında da dile getireceğini aktardı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri