“RAMAZAN’IN BEREKETİ PAYLAŞMANIN SEVİNCİ”

Gündem 15 Nisan 2021 10:41
Videoyu Aç “RAMAZAN’IN BEREKETİ PAYLAŞMANIN SEVİNCİ”
A
a

Düzce’de yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer alan Düzce Tebessüm Derneği, Ramazan ayında da yardımlarını sürdürüyor.

Düzce Tebessüm Derneği Ramazan ayında yaptığı gıda, temizlik malzemeleri ve yakacak yardımıyla, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Düzce Tebessüm Derneği tarafından hazırlanan koliler, Düzce merkez ilçe ve köylerde, belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
"Ramazan'ın Bereketi Paylaşmanın Sevincidir"
Dernek tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımların Ramazan ayı boyunca devam edeceği belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
“Düzce Tebessüm Derneği olarak; Düzce Merkez, İlçelerimiz, Mahallelerimiz ve Köylerimizde her ay yaptığımız gibi, Muhtarlarımız ile organize olarak, Ramazan ayı öncesi de yaşlı, kronik rahatsızlığı olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kumanya, temel gıda, temizlik malzemesi ve yakacak dağıtımlarımız ile ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz.
Düzce ve ilçelerinde tespit ettiğimiz ihtiyaç̧ sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. Sizler kardeşlik duygusuyla katkı sağlamaya, bizler ihtiyaç sahibi ailelerimize katkılarınızla hazırladığımız Kumanya Kolilerini, temel gıda ve temizlik malzemesi ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor, kapı kapı dolaşarak ulaştırmaya devam ediyoruz. Zor zamanında ihtiyacı olanların yanında yer alabilmektir kardeşlik.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri