“PERFORMANS DENETİMİ”

Gündem 18 Aralık 2017 14:18
Videoyu Aç “PERFORMANS DENETİMİ”
A
a

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Düzce’de bulunan il, ilçe ve belde belediye başkanları ile bir araya gelerek belediyelerin 2017 yılına kadar olan performanslarını inceledi. Geldi, bu çalışmaların 2019 seçimlerine daha güçlü ve dinamik girmek için olduğunu kaydetti.

Bir yandan 2019 Seçimleri’ne hazırlanan bir yandan kongrelerini sürdüren AK Parti, şu günlerde belediyeleri de boş bırakmamak adına denetimi elden bırakmıyor. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, hafta sonunu Düzce’de geçirerek il, ilçe ve belde belediyelerinin performanslarını yerinde inceledi.AK Parti’ye bağlı 10 belediye başkanı ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Geldi’nin ilk durağı Akçakoca Belediyesi oldu. Akçakoca belediye meclis üyeleri ile toplantı yapan Geldi, ardından Başkan Cüneyt Yemenici ile birebir görüşme yaparak, belediyenin performans değerlendirmesini yaptı.Ardından Düzce, Yığılca, Çilimli, Cumayeri, Gümüşova, Gölyaka ve Kaynaşlı ile belde belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle de görüşen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, son olarak İl Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız ile istişarelerde bulunarak Düzce’den ayrıldı.

2019’a daha güçlü ve dinamik bir şekilde girmek için çalışıyoruz”
Geldi, ziyareti sonrasında yaptığı değerlendirme konuşmasında AK Parti’nin milleti hizmetle buluşturmaya devam ettiğini kaydederek, “Belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunarak belediyelerimizin 2017 yılına kadar olan çalışmalarını ve performanslarını değerlendirdik. AK Parti olarak 2019’a daha güçlü ve dinamik bir şekilde girmek, vatandaşlarımıza yeni ve kaliteli hizmetler getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri