“ÖZÜR DİLEMELİDİR”

Gündem 1 Kasım 2017 12:22
Videoyu Aç “ÖZÜR DİLEMELİDİR”
A
a

Meclis’te gündem dışı söz alan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, CHP’li Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan sözlerine yönelik ‘muhalefetin de bir ahlakı vardır’ diyerek Tezcan’ın özür dilemesi gerektiğini ifade etti.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, CHP’li Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan sözlerine yönelik TBMM Genel Kurulu’nda gündem dışı yerinde söz aldı. Keşir, “İhtilafın ve muhalefetin de bir ahlakı vardır. Anadolu'da ‘Kavgada bile söylenmez’ sözü bir erdemi ifade eder” dedi. Tezcan’ın Cumhurbaşkanına gönül ve destek veren Türk milletinden de derhâl özür dilemesi gerektiğini dile getirdi.

Diktatör" söylemi Türkiye düşmanlarının ve FETÖ'nün söylemidir
‘Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsünün kullandığı ifade, sadece siyasi nezaketsizlikle de açıklanamaz’ diyen Keşir, “Unutmayalım ki 1960'ta Rahmetli Menderes, 1980 sonrası Rahmetli Özal için de Türkiye düşmanları ve içerideki iş birlikçileri aynı iftirayı atmışlardı. ‘Diktatör’ söylemi Türkiye düşmanlarının ve FETÖ'nün söylemidir, aynı zamanda bir nefret suçudur” şeklinde konuştu.  CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözlerini sert dille eleştiren Keşir “Türkiye'de diktatör yoktur ama Türkiye düşmanları ve FETÖ'yle iş tutanlar vardır.” Diye konuştu.


 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri