“MİLLİ, MANEVİ VE AHLAKİ DEĞERLERE AYKIRI”

İlçe Haber 9 Haziran 2021 17:22
Videoyu Aç “MİLLİ, MANEVİ VE AHLAKİ DEĞERLERE AYKIRI”
A
a

Paylaşımları ve söylemleriyle gündem olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Şahin'in hedefinde bu kez Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor vardı.

Söylemleri ve paylaşımlarıyla sadece Düzce değil ülke gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.
Daha önce 15 Ocak’ta yaptığı “Düzce'nin Muhafazakâr bir yapısı vardır. Dini değerlerine bağlıdır. Milli ve manevi değerlerimizle bağdaşmayan Survivor adlı yarışmaya katılan Düzceli bayan yarışmacı, yarışmadan ayrılmalıdır” sözleriyle yarışmayı ve başarılı yarışmacı Düzceli Ayşe Yüksel’i hedef alan Şahin’in hedefinde yine Survivor vardı.
Yarışmanın sonuna yaklaşılırken etkili performansıyla rakiplerini bir bir eleyen ve şampiyonluğa adım adım ilerleyen Ayşe’ye memleketi Düzce’den destek mesajları peş peşe gelirken Başkan Şahin bu durumu eleştirdi. Başkan Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı “SURViVOR milli, manevi ve ahlaki değerlerimize AYKIRIDIR.” paylaşımıyla bu konu hakkındaki görüşlerini bir kez daha ortaya koydu.
Şahin’in paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölerken bazı vatandaşlar Şahin’e destek olurken bazıları da tepki gösterdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri