'KÜTÜPHANEDE ÇALIŞMA ALANLARI ÇOĞALSIN'

Gündem 6 Şubat 2019 14:15
Videoyu Aç 'KÜTÜPHANEDE ÇALIŞMA ALANLARI ÇOĞALSIN'
A
a

Konuralp Anadolu Lisesi Öğrenci Temsilcisi Berat Öztürk, Öncü Medya’yı ziyaretinde 2018-2019 eğitim-öğretim yılının 2.dönemi için tüm öğrencilere başarılar diledi. Öztürk ayrıca İl Halk Kütüphanesi’nde çalışma alanlarının yetersiz olduğunu belirterek yetkililere çağrıda bulundu.

Konuralp Anadolu Lisesi Öğrenci Temsilcisi 11.sınıf öğrencisi Berat Öztürk ve beraberindeki öğrenciler, Öncü Medya’nın Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasını ziyaret etti. Ziyarette Öncü Medya Genel Müdürü Murat Yavuz ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile bir araya gelen öğrenciler, Öncü Medya bünyesinde bulunan Öncü Haber ve Manşet Gazetesi’nin işleyişine ilişkin bilgi aldı.
“Kendimize inanalım”
Ardından Öncü Haber mikrofonuna, 2018-2019 eğitim öğretim yılının 2.dönemi için tüm öğrencilere başarılar dileyen Öğrenci Temsilcisi Berat Öztürk, şunları söyledi; “Hepimizin ikinci döneminin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Öncelikle sizlere çok sevdiğim bir sözü söylemek istiyorum. Her şey hayalle başlar bunun temelinde inanç yatar. İnanırsanız başarırsınız bizde öğrenciler olarak kendimize inanırsak başarırız. Kendine inanmayıp gayret etmeyen arkadaşlar var ben bunu şuna benzetiyorum. İbadet etmeden cennete girme isteyen insanlar gibi ders çalışmadan da üniversiteye gitmeyi düşünüyorlar. Bu başlıca bir yanlış herkesin kendine güvenip çaba gösteresi gerekiyor.
Yetkililere çağrıda bulundu…
Öztürk ayrıca Düzce İl Halk Kütüphanesi'nde çalışma alanlarının az olduğunu belirterek 'Biz öğrenciler, kütüphanede masa ve sandalyelerin eksik olması nedeniyle oraya gittiğimizde ders çalışmak için yer bulamıyoruz. Çalışma yerlerinin azlığı da kütüphaneyi etkin bir şekilde kullanamamamıza neden oluyor. Konuyla ilgili çözüm bulunmasını talep ediyorum' dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri