“KİMSE DÜZCE’YE SAHİP ÇIKMIYOR”

Gündem 4 Mart 2018 17:42
Videoyu Aç “KİMSE DÜZCE’YE SAHİP ÇIKMIYOR”
A
a

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi’nde güven tazeleyen mevcut Başkan Ercan Katırcıoğlu’nun kürsü konuşmasında Düzce’ye kimsenin sahip çıkmadığını savunarak, “3 dönemdir Ankara gönderdiklerimizde biri Bulgaristan’daki ve Konya’daki yatırımlarını takip ediyor, diğeri fındığın pahalılanması için dilek balonu uçuruyor, bir diğeri de pastacı, köfteci dükkanı kurdelesi kesmekle meşgul.” dedi.

İYİ Parti’de dün kongre heyecanı yaşadı. Mevcut Başkan Ercan Katırcıoğlu’nun tek aday olduğu İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Kongreye, Genel İdare Kurulu, Kurucular Kurulu Üyesi ve Bitlis eski Milletvekili Halil İbrahim Oral, Adalet Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Ataseven, CHP İl Yönetimi, Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, Demokrat Parti İl Yönetimi, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Engin Bedir, Minibüsçüler Odası Başkanı Hakan Özbakır katıldı.Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.

Bu iktidarın sonunun geleceğine hepimiz bütün kalbimizle inanıyoruz”
Genel İdare Kurulu, Kurucular Kurulu Üyesi ve Bitlis eski Milletvekili Halil İbrahim Oral, yaptığı kürsü konuşmasında iktidara yüklenerek, “Haramzadelerin oluşturduğu bu iktidarın sonunun geleceğine hepimiz bütün kalbimizle inanıyoruz.” dedi.

Bu millet 2019’da Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı olarak bu milletin başına koyacak”
1999 ve 2000 yıllarındaki iktidar partisinde millet adına güzel işler yapıldığını kaydeden Oral şöyle konuştu: “Ama siz yaptığınız güzellikleri milletle buluşturamazsanız, millete anlatamazsanız millet gereğini yapar. Dolayısıyla 99 ve 2000 yılından sonra bugün göndermek için el ele verdiğimiz, birlikte olduğumuz kenetlendiğimiz Tayyip Bey’i bu millet getirdi, kendi başına koydu. Bütün samimiyetimle, bütün imanımla, bütün değerlerimle inanıyorum ki Türkiye’nin her tarafında şimdi bütün millet yeni bir hamlenin, yeni bir kurtuluşun, yeni bir çıkışın ve bu gidişe dur diyebilecek yeni bir lideri getirecek, 2019’da Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı olarak bu milletin başına koyacak.”

Canım pahasına mücadele etmek üzere yola çıktığıma ant içerim”
İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ise 27 Kasım 2017 tarihinin İYİ Parti yolundaki ilk günü olduğunu kaydederek şunları kaydetti:“Bu yolun köprüden önceki son çıkış olduğunu biliyorum ve bu ülkenin bütün insanlarının da 2019 seçimlerinin köprüden önceki son çıkış olduğunu idrak etmelerini altını çizerek söylemek istiyorum. Kurumlarımızı ve kurumlarımızın Kurucu Önderi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarının ve vatanı için canlarını vermiş tüm şehitlerimizin manevi varlığı altında tek adamlık rejiminin yaşama geçmemesi için canım pahasına mücadele etmek üzere yola çıktığıma ant içerim.

Kimse Düzce’ye sahip çıkmıyor”
Katırcıoğlu, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Düzce, TÜİK verilerine göre yaşanabilir şehirler arasında 43. sırada. Düzce bunu hak etmiyor. İstanbul ve Ankara arasındaki metropol şehir olma özelliğini taşıyan böyle bir şehir böyle bir tabloyu hak etmiyor. Peki bizim 3 dönemdir Ankara’ya gönderdiklerimiz ne yapıyor? Bunlardan bir tanesi Bulgaristan’daki ve Konya’daki yatırımlarını takip ediyor, diğeri fındığın pahalılanması için dilek balonu uçuruyor, bir diğeri de pastacı, köfteci dükkanı kurdelesi kesmekle meşgul. Kimse Düzce’ye sahip çıkmıyor.”Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste yapılan seçimlerde mevcut başkan Ercan Katırcıoğlu ve listesi güven tazeledi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri