“KAVGAYA, FİTNEYE YER VERMEYİN!”

Gündem 5 Nisan 2018 13:46
Videoyu Aç “KAVGAYA, FİTNEYE YER VERMEYİN!”
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe ziyaretlerine devam etti. Keskin, Gümüşova ve Cumayeri ilçelerinde hem teşkilatlarla bir araya geldi hem de esnaf ziyaretleri yaptı. Keskin, teşkilatlara yönelik yaptığı konuşmada, “Kavgalara, fitnelere yer vermemek lazım. Çünkü bizim hedefimiz aynı, yolumuz bir.” dedi ve ekledi: “Gece-gündüz ilimizin menfaati için çalışıyoruz.”

Hep uyum içinde çalışıyoruz”
Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk olarak Gümüşova ilçesinde ilçe teşkilatı ile bir araya gelen Keskin, burada yaptığı konuşmada, “Bizim en büyük şansımız birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışabiliyoruz. Gümüşova ilçemizde de belediye başkanımız, ilçe başkanımız, gençlik ve kadın kollarımız hep uyum içinde çalışıyoruz. Bu dönemde çok daha fazla bu uyuma ve birliğe ihtiyacımız var. Ne kadar çok hizmet yapabilirsek ona bakmak lazım. Kavgalara, fitnelere yer vermemek lazım. Çünkü bizim hedefimiz aynı, yolumuz bir.” diye konuştu.

Mahalle ve köy yönetimleri ile her zaman iletişim”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe teşkilat ziyaretinde, mahalle ve köy yönetimleri ile iletişim hiçbir zaman kopmaması gerektiğine dikkat çekerek, “Gümüşova ilçemizin çalışmalarından ve uyumundan dolayı biz kendilerinden razıyız. Bundan sonra köy ve mahalle temsilcileri ile yönetimleri ile her zaman irtibatta olacaksınız. 2019 yılına hazır bir şekilde girmeliyiz. Biliyorsunuz Düzce, köy ve mahalle yönetimleri ile ilgili pilot il seçildi. Başbakanımız bu yönetim üyelerimizi aniden arayabilir. Dolayısıyla her zaman iri ve diri olmalıyız.” şeklinde konuştu.

İlçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı
İlçe teşkilatının ardından Gümüşova Kaymakamı İsmail Sündük’ü ziyaret eden AK Parti heyeti, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap tarafından ağırlanan Keskin ve beraberindeki heyet, Azap’ın göreve geldikten bu yana yaptığı çalışmaları sinevizyon eşliğinde dinledi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Gümüşova İlçe Başkanı Cihan Ünal ve Belediye Başkanı Ahmet Azap, eski meclis üyesi Dursun Ali Kılıç ve ilçe esnaflarından Mustafa Arslan’ın ailelerine taziye ziyaretlerinde bulunduktan sonra Gümüşova TOKİ tarafından yapılan evlerin hak sahipleri ile konuşarak memnun olup olmadıklarını sordu. Keskin ve beraberindeki heyetin daha sonraki durağı Cumayeri oldu.

Cumayeri’nde ziyaretler…
Cumayeri ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulunan Keskin ve beraberindekiler, ilk olarak Kaymakam Haluk Çakmak’ı makamında ziyaret etti. Hem Çakmak’a yeni görevinde başarılar diledi hem de ilçede yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Cumayeri ilçesindeki esnafları tek tek ziyaret eden Keskin, kalabalık bir grup ile birlikte şehir merkezindeki esnafların hal ve hatırlarını sordu. Kent merkezinden yürüyerek Cumayeri Belediye Başkanlığına gelen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Recep Tuna tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Tuna, AK Parti heyetine yaptığı çalışmaları ve projelerini anlattı. Ardından yine esnaf ziyaretleri yaparak Cumayeri İlçe Teşkilatı’na geçen İl Başkanı Hikmet Keskin, teşkilat üyelerine yönelik konuşma yaptı. 1 Kasım’da yapılan seçimlerde alınan yüzde 71’lik oranın daha da yükseltilmesi gerektiğini belirtti.

Gece-gündüz ilimizin menfaati için çalışıyoruz”
İktidar partisi olmanın sorumluluğunu bildiklerini ve ona göre hareket ettiklerini kaydeden Keskin, “Biz artık 2019’da son basamağı çıkacağız. Bu basamaktan sonra ülkemiz gelişmiş ülkeler arasında olacak ve gücümüzü herkes bilecek ve görecek. İktidar partisinin temsilcisi olmamızdan dolayı bu bizim sorumluluğumuz. Gece-gündüz ilimizin menfaati için çalışıyoruz.” ifadelerinde bulundu. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe Başkanı Musa Birdal ve Belediye Başkanı Recep Tuna, daha sonra İlçe Genel Sekreteri Mehmet Çelik’in babası Ahmet Çelik’i hasta yatağında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri