“İYİ PARTİ SIKINTILARA ÇARE BULACAK”

Gündem 31 Mayıs 2018 18:15
Videoyu Aç “İYİ PARTİ SIKINTILARA ÇARE BULACAK”
A
a

İYİ Parti Düzce milletvekili adayları Ercan Katırcıoğlu ve Reyhan Ataseven basın kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Öncü TV’nin kapısını çaldı. Ziyaret sonrasında bir açıklamada bulunan Katırcıoğlu, partisinin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in açıkladığı seçim beyannamesinin Türkiye’nin önünü açacak nitelikte olduğunu belirterek, “Türkiye’nin ihtiyaçlarına, sıkıntılarına çare bulacak. İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz.” dedi.

İYİ Parti Düzce milletvekili adayları, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda dün Düzce’de bulunan basın kuruluşlarını ziyaret eden İYİ Parti Düzce Milletvekili Adayları Ercan Katırcıoğlu ve Reyhan Ataseven ile parti yönetim kurulu üyeleri Öncü TV’nin Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasını ziyaret etti. Burada Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci ile bir araya gelen partililer bir süre sohbet etti.

İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz”
Ziyaret sonrasında bir değerlendirmede bulunan Katırcıoğlu, şu ifadelere yer verdi: “Düzce’mizin köklü basın kuruluşu olan Öncü TV’yi ziyaret etmekten çok mutluyuz. Bizim seçim beyannamemiz açıklandı. Seçim beyannamemizin önemli ana başlıklarını içerideki değerli arkadaşlarımızla paylaştım. Seçim beyannamemiz Türkiye’nin ihtiyaçlarına, sıkıntılarına çare bulacak ve Türkiye’nin önünü açacak nitelikte. Son derece teknik ve başarılı bir çalışma sonucunda oluşturulmuş. Biz de bu partinin bir ferdi olarak 24 Haziran seçimlerinde bu partiyi iktidara taşımak amacıyla yola çıktık. Ekip arkadaşlarımızla birlikte son derece önemli bir tempoyla çalışıyoruz. Allah’ın izni ile İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz. Bundan dolayı sizin de nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. 24 Haziran’da güneş batmadan devam edecek.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri