“İNCELENME” TALEBİ

Siyaset 7 Mayıs 2018 11:19
Videoyu Aç “İNCELENME” TALEBİ
A
a

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Yunus Özay Er, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği dilekçe ile eğitim hayatının, firmalarının, yöneticisi olduğu şirketlerin ve hesaplarının incelenmesini talep etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olması için imza verecek herkesin incelenmesi gerektiğini söylemesi üzerine İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Yunus Özay Er, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği dilekçe ile kendisinin incelenmesini istedi.Er dilekçesinde, “Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylını desteklemem adına başvurumu yapmış bulunuyorum. Bu noktadan hareket ile Sayın Devlet Bahçeli’nin cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza verenler ile alakalı kurmuş olduğu töhmet altında bırakma potansiyeli içeren cümle paralelinde şahsım adına Yunus Özay Er olarak, tüm eğitim hayatımın, sosyal hayatımın, üyeliklerimin, sahibi ve ortağı olduğum tüm şirketlerimin, yöneticisi olduğum firmaların, firma ve şahsi hesaplarımın ve paralelinde para hareketlerimin incelenmesini ve akabinde sonucun tarafıma iletilmesini talep ediyorum.” ifadelerine yer verdi.Er bu süreçte firmalarının ve yöneticisi olduğu şirketlerin vergisel olarak da incelenmesini talep etti.

Seçim çalışmalarına başladı
Diğer yandan İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Yunus Özay Er, seçim çalışmalarına da start verdi. Er, beraberindeki heyet ile birlikte şehir merkezinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlar ile buluştu.Öte yandan Meral Akşener önderliğindeki İYİ Parti'nin herkese iyi geleceğini ifade eden Er, “Milletimizin iyiliği için yola koyulduk.” diyerek vatandaşlardan destek istedi.

1000
icon
cedidiye 8 Mayıs 2018 15:30

Kayınpeder ne olacak?

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri