"İLHAMİ YORUMUNU BEKLİYORUM"

Gündem 2 Aralık 2018 10:53
Videoyu Aç "İLHAMİ YORUMUNU BEKLİYORUM"
A
a

AK Parti Düzce İl Başkan Yardımcısı Gönül Yeşilyurt'un algı gafleti parti stratejisini mahvetti. "AK Parti Çilimli" adıyla kurduğu whatsapp grubuna ilçedeki İlhami isimli AK Partili yerine MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nu ekleyen Yeşilyurt, sosyal medya üzerinden Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP alehyine paylaşımlar yapılmasını istedi. Herkes tek tek yaptığı paylaşımların ekran görüntülerini alıp gruba atarken, AK Partili sanılan İlhami'den ses çıkmayınca Yeşilyurt, "İlhami yorumunu bekliyorum" diye çağrı yaptı.

AK Parti Düzce İl Başkan Yardımcısı Gönül Yeşilyurt'un yaptığı bir hata AK Parti'nin MHP'ye karşı nasıl bir algı operasyonu izlediğini gözler önüne serdi.

AK Partili İlhami yerine yanlışlıkla MHP İl Başkanı'nı ekledi
"AK Parti Çilimli" adıyla bir whatsapp grubu kuran partinin mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Yeşilyurt, bu gruba ilçede yaşayan AK Partili İlhami isimli bir vatandaş yerine yanlışlıkla MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nu ekledi. Kurduğu gruptaki AK Partililer'e "Sosyal medya hesaplarınızdan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP'ye karşı olumsuz paylaşımlar yapın" talimatı veren Yeşilyurt, paylaşımların ekran görüntülerinin grupa atılmasını istedi.

AK Partili sanılan İlhami'den ses çıkmayınca...
Talimat verdiği tüm partililer, eleştirel yorumlarına ait ekran görüntülerini tek tek "AK Parti Çilimli" grubuna atarken, AK Partili sanılan İlhami'den ses çıkmadı. Bunun üzerine yanlışlıkla kaydettiğinden habersiz MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'na seslenen Yeşilyurt, "İlhami yorumunu bekliyorum" yazdı.Gruptaki tüm yazılarınları ve paylaşımları sonuna kadar okuyarak, AK Parti'nin kendilerine karşı nasıl bir strateji izlediğini gören Caboğlu'nun bir süre sonra yanlışlık fark edilerek gruptan çıkartıldığı öğrenildi.

 

 

1000
icon
Hüseyin ALEMDAR 3 Aralık 2018 13:38

vah vah

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri