“İHTİYACI OLAN VATANDAŞLAR İÇİN…”

Gündem 6 Ağustos 2018 12:01
Videoyu Aç “İHTİYACI OLAN VATANDAŞLAR İÇİN…”
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı “Askıda Ekmek” kampanyasına, bir destek de Düzce’den geldi. Düzceli esnaflar dükkanlarının önüne dolap yerleştirerek ihtiyacı olan vatandaşlar için ekmek koyuyor.

Un fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle ekmeğe zam gelecek söylentilerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı “Askıda Ekmek” kampanyasına destekler devam ediyor.
Düzce merkez ve ilçelerde kampanyaya destek sadece fırınlarla sınırlı kalmadı.Dolap yaparak dükkanlarının önüne yerleştiren ve içerisine ekmek koyan bir çok esnafın bu alkışı hak eden davranışına vatandaşlar da ekmek alıp koyarak destek veriyor.“İhtiyacı olan vatandaşlar için içinde ekmek var” yazılı dolaplar ile esnaflar, aldıkları ekmeği koyarak hem uygulamaya destek veriyor, hem de ihtiyacı olan vatandaşları sevindiriyor. Duyarlı vatandaşlar da yerleştirilen dolaplara ekmek koyarak desteğini esirgemiyor.Diğer taraftan Osmanlı Devleti zamanında kıtlık günlerinde vatandaşların faydalanması için başlatılan bu uygulamanın yeniden hayat bulması, ülkedeki duyarlılığın kaybolmadığını da gösterdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm