"HUZURU NERİMAN ÇİLİNGİR HUZUREVİ'NDE BULDUM..."

Gündem 19 Ekim 2018 11:00
Videoyu Aç  "HUZURU NERİMAN ÇİLİNGİR  HUZUREVİ'NDE BULDUM..."
A
a

Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği yaptığı hoş sürprizle Düzce Neriman Çilingir Huzurevi sakinlerinin yüzünü güldürdü. Dernek Başkanı İsmail Yıldız, artık miadını dolduran bir traktörü elden geçirerek, huzurevinin bahçesine koydu. Huzurevi sakinleri, kuruma hediye edilen traktörle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Düzce'de ihtiyacı olan vatandaşlara yaptıkları yardımların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de adından söz ettiren Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği bu kez çok farklı bir çalışmaya imza attı.

Yıllarca sahibine hizmet verdikten sonra artık kullanılamaz hale gelen bir traktörün hurdaya ayrılmasına gönlü razı olmayan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği Başkanı İsmail Yıldız'ın aklına değişik bir fikir geldi. Traktörün dışını boyayıp bazı yerlerini onaran Yıldız, Düzce Neriman Çilingir Huzurevi Müdürlüğü yetkilileri ile görüşerek, bu traktörü kurumun bahçesine koyma önerisinde bulundu. Olumlu yanıt alan Yıldız, çalışır vaziyette olmayan traktörü kamyonetle huzurevine getirdi. Bahçedeki uygun bir yere yerleştirilen traktörün önüne ise "Bir zamanlar ben de gençtim... Artık yaşlandım... Huzuru Neriman Çilingir Huzurevi'nde buldum..." yazılı tabela konuldu. Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği'nin bu sürprizi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen huzurevi sakinleri, dernek yönetimine teşekkür etti. Traktörün direksiyonuna geçen yaşlılar, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri