"HİÇBİR HESABI DÜŞÜNMEYİN"

Gündem 23 Kasım 2017 11:20
Videoyu Aç "HİÇBİR HESABI DÜŞÜNMEYİN"
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, 2019 Genel Seçimlerine ilişkin, "Madem dava partisiyiz, madem halkımıza hizmet etmek için mücadele eden bir partiyiz, o zaman 2019 için gerekli çalışmalarımızı yapmamız gerekiyor. Bunu yaparken hiçbir hesabı düşünmeyin." dedi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere dün kente gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin'i parti binasında ziyaret etti. Burada konuşan Karacan, Türkiye genelinde sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileriyle bir araya gelerek, istişareler yaptığını söyledi.

"17 il gezdim, böyle bir heyecanı bir çok ilde göremedim"
Karacan, “Bugüne kadar 17 il gezdim, böyle bir heyecanı bir çok ilde göremedim. Düzce’nin 2019 seçimlerine hazır olduğunu görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Ben Düzce’nin bugüne kadarki performansını da çok iyi biliyorum. Düzce’de teşkilatımız güzel çalışmalar yaptı, yapıyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

"Daha fazla gayret etmemiz gerekiyor"
Tüm illeri ziyaret etmek üzere yola çıktığını ifade eden Karacan, şöyle konuştu: "Marifet iltifata tabidir. Tabii ki, çok çalışmanız ve gayretleriniz var. Ama 'kader gayrete aşıktır' diye bir söz var. Eğer biz ülkemizin kaderi için mücadele edeceksek, daha fazla gayret etmemiz gerekiyor. Daha da fazla mücadele etmemiz gerekiyor. İnşallah sizlerin de desteği ile bu mücadeleyi en iyi şekilde sürdüreceğiz."

"Hiçbir hesabı düşünmeyin"
Konuşmasında, "2019'a giden yolumuz var." diyen Karacan, "Bu memleketin selameti için, bu memleketin bundan sonraki süreçte nereye gideceğine karar vermesi gereken insanlarımızı, ziyaret edeceğiz. Madem dava partisiyiz, madem halkımızı hizmet etmek için mücadele eden bir partiyiz, o zaman 2019 için gerekli çalışmalarımızı yapmamız gerekiyor. Bunu yaparken hiçbir hesabı düşünmeyin." ifadelerine yer verdi.

"Türkiye tüm dünya ile boğuşuyor"
Türkiye'nin geçmiş yıllarda zor günlerden geçirdiğini dile getiren Karacan, "Burada yaşı büyük ağabeylerimiz var. Onlar bu memleketin nereden nereye geldiğini, AK Parti iktidarı ile nasıl ivme kazandığını biliyorlar. Ülke sadece içerideki sıkıntılarla boğuşmuyor, tüm dünya ile boğuşuyor. Türkiye artık kendi ayakları üzerinde durabilen, kimseye muhtaç olmadan ilerleyebilen bir ülke olmuştur." şeklinde konuştu.

Belediyeye ziyaret
Daha sonra Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı makamında ziyaret eden Karacan, ziyaretin ardından Erguvan Tesisleri'nde gerçekleştirilen 'Sivil Toplum Buluşmaları' programa katılarak,kentteki STK'ların temsilcileri ile toplantı yaptı.

Kararlar Ankara ile paylaşılacak
Karacan, burada yaptığı konuşmasında, alınan her türlü kararın Ankara ile paylaşılacağını aktardı.Toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri