'HER İLÇEDE İDDİALIYIZ'

Gündem 6 Şubat 2019 13:57
Videoyu Aç 'HER İLÇEDE İDDİALIYIZ'
A
a

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde ilçeleri tek tek gezen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetiminin son durağı Akçakoca ve Yığılca oldu. Yığılca’da haber ekibimize konuşan Keskin, “Halkımızın ilgisinden gayet memnunuz. AK Parti’nin gücünü görüyoruz. Her ilçede iddialıyız. İnanıyoruz ki milletimizin desteğiyle yeniden görev başına geleceğiz.” dedi.

AK Parti Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarını ilçelerde sürdürüyor. Gümüşova, Cumayeri ve Çilimli’de seçmenle buluşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve il yönetim kurulu üyelerinin yeni durağı Akçakoca ve Yığılca oldu.
İlk olarak Yığılca’ya giden AK Parti heyetini, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner ve partililer karşıladı. Yığılca sokaklarında dolaşan ve esnafla bir araya gelen heyet, yerel seçimler öncesi nabız yokladı.
Öncü Haber ekibine özel değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, karşılaştıkları ilgiden memnun kaldıklarını ve seçimler öncesinde kaygı duymadıklarını dile getirdi.
 “AK Parti’nin gücünü görüyoruz”
31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmaları sahada yürüten AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yürütülen çalışmaları şu şekilde değerlendirdi:
“4 Şubat’ta Cumayeri, Gümüşova ve Çilimli’de çalışmalarda bulunduk. Teşkilat çalışmalarımızı Yığılca’da sürdürüyoruz. Hamdolsun halkımızın ilgisinden gayet memnunuz. Gezdiğimiz ilçelerde teşkilatımızı bir araya getiriyoruz ve partinin kuruluşundan bu güne gelen arkadaşlarımızı da ziyaret etmeye çalışıyoruz. Devamında esnafımızı ziyaret ediyoruz. Hamdolsun seçmenlerimizden de AK Parti’nin gücünü görüyoruz. Her ilçede iddialıyız. İnanıyoruz ki milletimizin desteğiyle yeniden görev başına geleceğiz.”
 “Halkımızın mutluluğu gözlerinden okunuyor”
İl Başkanı Mustafa Keskin’in ziyareti sebebiyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit şu ifadeleri kullandı: “Sayın Başkanımızla halkımızı ve esnafımızı geziyoruz. Teveccüh görüyoruz. Yığılca AK Parti ve Tayyip Bey’e âşık bir ilçe. Yığılca’da hiçbir sorun yok. Hiçbir endişeye gerek yok. Beş yıl zaman zarfında yapmış olduğumuz eşsiz hizmetlerin, projelerin hayata geçirilmesinde bizlere yardımcı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’e, Bakanımıza, Milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın mutluluğu gözlerinden okunuyor. İl Başkanımız da buna bizzat tanık oluyor.”
 “Endişeye mahal yok”
Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu seçimlerde iddialı olduğu ve Yığılca halkı tarafından rağbet göreceği iddialarını yanıtlayan Yiğit şunları söyledi:
“MHP’nin risk teşkil etmediğini Sayın Başkan gezerken gördü. Biz 2014’ten daha güçlü bir şekilde geliyoruz. Hiçbir endişeye mahal yok. Mahallelerimiz, vatandaşlarımız katlanarak, gümbür gümbür geliyorlar, başkanlarına ve AK Parti’ye sahip çıkıyorlar.”
 “İddialı bir mesaj vermek istiyorum”
İl Başkanı Keskin’in ziyareti sebebiyle mutluluk duyduğuna değinen AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner şöyle konuştu:
“2009 Yerel Seçimlerinde Yığılca’da Cumhuriyet Halk Partisi vardı. 2014 yılında girdiğimiz yerel seçimlerde, tüm siyasi partilerin aldığı oyu ikiye katlayarak belediyeyi aldık. Tabii 2014 ve 2019 yılı arasında yapılan hizmetler de meydanda. Halkımızın teveccühü de ortada. Biz güçlü teşkilat yapımızla, İl Başkanımızın başkanlığında, Sayın Bakan’ımız ve Belediye Başkanımız başkanlığında seçime hazırız. Bu vesile ile burada iddialı bir mesaj vermek istiyorum. 2019 Yerel Seçimlerinde, AK Parti bir belediye başkanını, 9 Belediye Meclis Üyemizle, şu anda mevcut 7 tane üye var. En az 7’sini ve yine iddia ediyorum ki İl Genel Meclisi üyelerinden 2’sini de alıp, Dünya Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a armağan edecektir.”
Akçakoca ziyareti
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in ve beraberindeki heyetin bir sonraki durağı Akçakoca oldu. İl yönetimi, ilk olarak AK Parti teşkilatını ziyaret etti. İlçe teşkilatı tarafından karşılanan Keskin, toplantı salonunda partililere yönelik konuşma yaptı.
“Arkamızda milletimizden başka güç yok”
Konuşmasında AK Parti olarak milletin gücüne inandıklarını belirten İl Başkanı Keskin, “Bizim arkamızda para piyasaları veya başka bir güç yoktur. Bizim güvendiğimiz yegane güç milletimizdir.” ifadesini kullandı.  
MHP ve CHP’li kardeşlerimizden de oy olacağız
Düzce’de olduğu gibi ilçelerinde de CHP VE MHP ve diğer partilerden oy alacaklarını ifade eden keskin konuşmasına şöyle devam etti.  “Güçlü iktidar ve güçlü belediyeler olarak tüm şehirde yaşayan halkın oyuna talibiz. Çoluk çocuğun geleceği için ve Akçakoca’nın sıçraması için herkesin oyuna talibiz. Biz AK Parti olarak bu düşüncemizi her fırsatta aktaracağız”   
“Yoğun bir şekilde çalışacağız”
İl Başkanı Keskin’den sonra söz alan AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ise yaptığı konuşmada, AK Parti olarak her şart ve koşulda çalışma yürüttüklerini, adaylarının ilan edilmesiyle birlikte çalışma temposunun yoğun bir şekilde yükselttiklerini söyledi.
Son olarak biz konuşma yapan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, teşkilat olarak bir bütün halinde çalışacaklarını bugüne değin yoğun bir biçimde çalışarak Akçakoca’ya kazandırdıkları AK Belediyeciliğin niteliklerini, bundan sonra da kapı kapı dolaşıp ilçe halkına anlatacaklarını ifade ederken bir kez daha Düzce ve ilçelerinde belediye seçimlerini kazanacaklarını olan İnancını yeniledi. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri