“HER DAİM SEÇİME HAZIRIZ”

Gündem 24 Ağustos 2018 14:23
Videoyu Aç “HER DAİM SEÇİME HAZIRIZ”
A
a

AK Parti Düzce teşkilatları düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi. Programda kürsüye çıkan partililerin gündemin yerel seçimler vardı. Milletvekili Ayşe Keşir, “Biz seçime seçim haftası hazırlanan bir parti değiliz, her daim seçime hazırız.” derken, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise “Yerel seçimlere de genel seçimler gibi aynı gayretle çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Bayramlaşma Programı, bayramın 2. günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Programa eski ve yeni milletvekilleri, merkez ve ilçe belediye başkanları, parti il ve ilçe başkanları, teşkilat üyeleri katıldı.

Dolayısıyla hep beraber çalışacağız”
Programda konuşma yapan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır şu ifadelere yer verdi: “Büyük dertler, büyük sıkıntılar hep büyük liderleri, büyük ülkeleri ortaya çıkarmış. O nedenle zifiri karanlık, aydınlığa en yakın zaman demektir. Kolay değil, elbette ki zor. Bu milletin kendi bölgesinde liderlik iddiası vardır. İddiasız hiçbir ülke hedefine ulaşamaz. Hedefine de adım adım ilerleyen bir ülkemiz var. Partimizi yerel seçimlerde de birlik ve beraberlikle inşallah hedefine taşıyacağız. Dolayısıyla hep beraber çalışacağız.”

Biz her an, her daim seçime hazır bir partiyiz”
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise şöyle konuştu: “Kurban Bayramı paylaşmaktır. Onun için paylaşmanın hakkını verebileceğimiz bir bayram olmasını temenni ediyorum. Tabi önümüzde zor bir süreç var. Aslında biz siyasetçiler her seçim dönemini zorlu kabul ederiz ama önümüzdeki süreç yeni sürecin içindeki bir süreç olduğu için daha farklı. Onun için Düzce teşkilatlarımız başta olmak üzere 17 yıldır görev yapan arkadaşlara güvenimiz tamdır. Biz seçime seçim haftası hazırlanan bir parti değiliz. Biz her an, her daim seçime hazır bir partiyiz.”

Allah yar ve yardımcımız olsun”

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da birlik ve beraberliğin önemine değinerek şunları söyledi: “Biliyorsunuz ülkemiz kalkınmada 2001 yılından beri AK Parti yönetiminde hızla ilerlemekte millet de teveccühle partimize bakmaktadır. Sizler, bu partinin temsilcilerisiniz. Hepinizi tebrik ediyorum. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olun saygılar sunuyorum.”

Sizlerin gözlerinizde o ışığı görüyorum”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Kurban Bayramı’nın herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim inşallah bundan sonraki bayramları da huzur içinde, mutluluk içinde geçirmeyi nasip etsin diye dua ediyorum. Değerli katılımcılar, öncelikle katılımın bu kadar yoğun olması, partinin kurulduğu günden itibaren değerli milletvekillerimizin, değerli kurucularımızın, değerli parti üyelerinin, ağabeylerimizin, ablalarımızın, kardeşlerimizin böyle sıcak bir günde, fındık zamanında katılmaları bizi gerçekten mutlu etmiştir. Milletimizin zor günlerden geçtiği, yedi düvelin üzerimizde olduğu bu günlerde birlik ve beraberliğimizi daha da arttırarak devam ettirmek istememiz gerçekten önemlidir. Yerel seçimlere de genel seçimler gibi aynı gayretle çalışıyoruz. Sizlerin gözlerinizde o ışığı görüyorum.”

Kaybettiğimiz biri, geri alalım”
AK Parti Düzce eski Milletvekilleri Celal Erbay, Metin Kaşıkoğlu ve Fevai Arslan da sırasıyla şu ifadelere yer verdi: “Sizi selamlıyorum yiğitler topluluğu. Var olun, bir olun, beraber olun, her gününüz bayram olsun. Bakın dost acı söyler. Artık biz, birbirimizle olan beşeri yarışımızı sona erdireceğiz. Biz birbirimizi gerçekten yol arkadaşı belleyeceğiz. Kaybettiğimiz biri geri alalım. O kaybettiğimiz biri geri almak için sizin de olumlu cevap verdiğinizi kabul ediyorum. Aynı değerlerde buluştuğumuzu, dava arkadaşı olduğumuzu daha önceden söylemiştim. Yaklaşık 17 yıldır yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız var içimizde. Yani bir çocuk düşünün ki 17 yıl önce doğmuş ve 17 yaşında olarak aramızda dolaşıyor. O çocuğu hep birlikte büyüktük, hep birlikte o çocuğa sahip çıktık. Yani bu bayrağın devam etmesi yine birlik ve beraberliğimizin devam etmesine bağlıdır. Bugün gerçekten birliğe beraberliğe ihtiyacımız var. Bugün gerçekten çalışmaya ihtiyacımız var. Elalemin ne yaptığına değil, biz ne yapacağımıza karar vermeliyiz.Allah daha nice nice bayramlarda sağlıklı, huzurlu, daha refah içerisinde yaşayacağımız günlere hep birlikte kavuştursun diye temenni ediyoruz. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.”

MHP’den AK Parti’ye ziyaret
Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve parti üyeleri bayramlaşmak için AK Parti Düzce İl Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Ziyarette karşılıklı bayramlaşmalar yapıldı ve Düzce’de yapılacak çalışmalar konuldu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri