‘HAYIRLI OLSUN’ TEMENNİSİ

Gündem 21 Temmuz 2017 18:03
Videoyu Aç ‘HAYIRLI OLSUN’ TEMENNİSİ
A
a

Düzce Eski Valisi, şimdiki Mersin Valisi Ali İhsan Su, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaret sonrası Öncü Haber mikrofonuna konuşan Su, geliş amacının Vali Zülkif Dağlı’ya görevinde başarılar dilemek olduğunu belirtti.

2013 Ağustos-2015 yılının Şubat yılları arasında Düzce’de görev yapan Ali İhsan Su, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti. Düzce’deki görevi sırasında Şırnak’a Vali olarak atanan 21 Haziran 2017 tarihinde Resmi Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mersin Valisi olarak atanan Vali Ali İhsan Su’nun Vali Zülkif Dağlı ile görüşmesi basına kapalı olarak gerçekleşti.Vali Ali İhsan Su’nun, Düzce’ye ziyareti sırasında resmi plakalı aracı yerine sivil plakalı bir araç ile geldiği görüldü.

Öncü Haber’e konuştular
Ziyareti sonrasında Öncü haber mikrofonuna konuşan Mersin Valisi Ali İhsan Su ziyarete amacı için şu ifadeleri kullandı:
Sayın Valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Burada çok güzel hizmetler yapıyor. Yapmaya devam ediyor. Kendisine başarılar diliyoruz.”
Düzce Valisi Zülkif Dağlı ise, Vali Ali İhsan Su’ya teşekkür ederek şöyle konuştu:“Teşekkür ederiz Sayın Valimize buralara kadar gelip bizleri ziyaret ettiler. Çok teşekkür ediyoruz tekrar ayrıca yeni görev yerinin hayırlı uğurlu olmasını tekrar diliyoruz.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri