“HALKIN İSTEKLERİNE GÖRE HAREKET EDECEĞİZ”

Gündem 13 Mart 2019 10:32
Videoyu Aç “HALKIN İSTEKLERİNE GÖRE HAREKET EDECEĞİZ”
A
a

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala MHP Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam’ın tanıtım toplantısı kent merkezinde bayram coşkusu içinde yapıldı. Parti bayraklarıyla donatılan ilçe meydanındaki programa katılan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Başkanı İlhami Caboğlu Yığılcalıların yoğun ilgisiyle karşılaşmanın mutluluğunu yaşadı.

MHP, Akçakoca’dan sonra Yığılca’da da aday tanıtım programını yoğun katılımla gerçekleştirdi. Kent merkezindeki meydana sahne kurulan tanıtım programı için her taraf parti bayrakları ile süslendi. MHP Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam’a destek vermek için MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Başkanı İlhami Caboğlu da Yığılca’ya geldi. MHP Yığılca İlçe Başkanı İlhan Yalçın ve partililerin yanı sıra çok sayıda Yığılcalı’nın meydanı doldurduğu görüldü.

“Düzce halkı ne istiyorsa o doğrultu da hareket ettik”
Yığılca halkının yoğun ilgisi ile karşılanan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yaptığı konuşmada, şu ifadeleri kullandı: “Düzce halkı ne istiyorsa o doğrultuda hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. Bu bağlamda gerek hastanelerdeki mevcut doktor eksiklikleri, gerekse de yol sıkıntıları gibi birçok engel vatandaşın desteği ve isteği ile aşıldı. Bu böyle devam edecek.”
Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam ise yaptığı konuşmada çalışmalarının sadece seçim süreci ile sınırlı kalmayacağını, artarak devam edeceğini söyledi.

“Yığılca halkı en iyisini hak ediyor”
Yığılca halkının en iyisini hak ettiğini belirten Çam, “Doğduğum, doyduğum” olarak nitelendirdiği Yığılca’ya hizmet etmek üzere yola çıktığını belirtti. Yığılca’nın geleceğinin aydınlık olması için, insan odaklı belediyecilik anlayışı içinde, ekonomik olarak da daha refah bir Yığılca için aday olduğunun da altını çizdi.

“Çevresel sorunları iyileştireceğiz”
MHP Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam ayrıca kentin tanıtımının da layığıyla yapılması gerektiğini söyledi. Projelerini de aktaran Çam özellikle çevresel sorunlara yönelik çözüm odaklı çalışacaklarını dile getirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri