“GÜN KENETLENME GÜNÜDÜR”

Gündem 15 Ağustos 2018 12:43
Videoyu Aç “GÜN KENETLENME GÜNÜDÜR”
A
a

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Düzce Şubesi Dernek Başkanı Malul Gazi Albay Ayhan Metin, Türkiye’ye yönelik ekonomik saldırılara ilişkin yaptığı açıklamada, “Dernek olarak tüm bu saldırılara karşı, bugüne kadar olduğu gibi şimdi de sonuna kadar devletimizin yanındayız. Gün ülkemizin ve milletimizin bekası için kenetlenme günüdür.” ifadelerini kullandı.

Döviz kurlarında yaşanan anormal dalgalanmalar, ülke genelinde tepkilere neden oluyor. Harp Malülü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi Dernek Başkanı Malul Gazi Albay Ayhan Metin de yaptığı yazılı basın açıklaması ekonomik saldırılara karşı sonuna kadar devletin yanında olduklarını vurguladı.

Son derece ahlaksız saldırılar”
Metin, açıklamasında şunları kaydetti:“Son dönemde sömürgeye alışmış kapitalizmin; coğrafyamızdaki çıkar hesapları, şımarık tavırları ile devletimizin yürütmekte olduğu yerli ve milli anlayışından rahatsız olması sebebiyle, ülkemiz döviz kurları üzerinden hiçbir gerçekle örtüşmeyen son derece ahlaksız saldırılara maruz bırakılmaktadır. Daha önce ülkemize; 40 yıldır teröre verdikleri destekle, ihanetlerle, darbe girişimleriyle, vesayetlerle diz çöktürmeye çalışanlar şimdi de döviz kurlarıyla, ambargolarla ekonomik saldırılarına devam etmektedirler.

Üzerimize düşen maddi manevi her göreve hazırız”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği olarak tüm bu saldırılara karşı, bugüne kadar olduğu gibi şimdi de sonuna kadar devletimizin yanındayız. Gün ülkemizin ve milletimizin bekası için daha fazla sorumluluk alarak, her zamankinden daha sağlam bir şekilde kenetlenme günüdür. Şehit ailelerimiz, gazilerimiz olarak üzerimize düşen maddi manevi her göreve hazırız. Milletimizle de topyekûn kararlı bir duruş göstererek vereceğimiz mücadeleden zaferle çıkacağımızdan hiç şüphe etmiyor, güzel günlerin yine ülkemizin ufkundan doğacağına inanıyoruz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri