"GELECEĞİMİZE YATIRIMI İLK HEDEF BELİRLEDİK"

Gündem 10 Mart 2020 17:21
Videoyu Aç "GELECEĞİMİZE YATIRIMI İLK HEDEF BELİRLEDİK"
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Üniversitesi’nde düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğinde üniversite öğrencilerine seslendi. Başkan Şahin, "Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime, eğitim kurumlarına ve geleceğimize yatırım yapmayı ilk hedefimiz olarak belirledik." dedi.

Düzce Üniversitesi ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle düzenlenen ve öğrenciler ile iş adamları ve sanayicileri bir araya getirmeyi amaçlayan "Kariyer Günleri" etkinliği devam ediyor. Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programın son davetli konuşmacısı Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin oldu.

Düzce TSO Başkanı Şahin, yaptığı konuşmada, "Kıymetli gençler, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime, eğitim kurumlarına ve geleceğimize yatırım yapmayı ilk hedefimiz olarak belirledik. İlköğretimden başlayarak üniversite ve lisans üstü eğitime kadar birçok alanda eğitime destek çalışmalarımız var. Bildiğiniz gibi Dünya’da endüstri 4.0 dönemi bitmek üzere. Artık tüm Dünya’da yapay zeka teknolojileri ve bu alandaki meslekler revaçta. İlerideki yıllarda 100 meslek kolunun 47’si olmayacak. Sizler de gelişiminizi bu bakış açısıyla yaparsanız ülkemize ve kendinize avantaj sağlamış olursunuz. Odamızın sosyal medya platformlarını ve internet sitesini takip edin. Bu platformlarda sizin de işinize yarayabilecek onlarca eğitim ve bilgilendirme seminerleri yayınlıyoruz." ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri