‘GECE GÜNDÜZ GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Gündem 29 Mart 2022 11:56
Videoyu Aç ‘GECE GÜNDÜZ GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
A
a

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından, Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programı, düzenlendi. “2023 Yolunda Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganıyla düzenlenen programa AK Parti’nin Düzce’deki köy ve mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katılırken 4 konuk 4 konuda eğitim verdi.

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından, Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programı, pazar günü KYK Avni Akyol Konferans Salonu’nda düzenlendi. “2023 Yolunda Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganıyla düzenlenen programa AK Parti’nin Düzce’deki köy ve mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katıldı.
4 konuk 4 konuda eğitim verdi
Program akışında AK Parti MKYK Üyesi ve eski milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Teşkilatçılık; Tecrübe Paylaşımı”; Medya Derneği Başkanı, Gazeteci-Yazar Ekram Kızıltaş, “Siyasal İletişim ve Yeni Medya”; Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi, Yazar Tarkan Zengin, “Etkili İletişim” ve Araştırmacı Yazar Abdurrahman Uzun ise “Motivasyon” başlıklı oturumlarda katılımcıları bilgilendirdi. 6 saat süren eğitimleri katılımcılar ilgiyle takip etti.
‘Davamıza daha faydalı olabilmek için motivasyonumuzu tazelendi’
AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin, programın ardından “Partimizin temel yapı taşı olan kıymetli Mahalle ve Köy Başkanlarımıza yönelik AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programımızı birbirinden değerli eğitimcilerimizin katılımıyla tamamladık. Ülkemize, şehrimize ve davamıza daha faydalı olabilmek için motivasyonumuzu tazeleyen bu önemli eğitim programımıza katılan her bir Mahalle - Köy Başkanlarıma ve teşkilatımızın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum.” diyerek hem katılımcılara hem de eğitimcilere teşekkür etti.
‘Gece gündüz gönüller yapmaya devam edeceğiz’
Çlaışmalarına ara vermeden devam edeceklerin i vurgulayan Keskin, “Milletimizin geleceği, ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın omuzladığı Büyük Türkiye davasında bizlere nefer olmayı nasip eden Rabb'ime hamd ediyorum. Bu Hikâyenin Kahramanları ile beraber gece gündüz durmadan, yorulmadan gönüller yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri