'ESNAFTAN GEREKLİ MESAJI ALDIK'

Siyaset 3 Ocak 2019 13:34
Videoyu Aç 'ESNAFTAN GEREKLİ MESAJI ALDIK'
A
a

CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, Postane Sokağı’ndaki esnaf buluşmasında yaptığı konuşmada, “Seçimlerde gerekli mesajı aldık, bundan böyle esnafın hayır dediği bir işi hayata geçirmem.” ifadesinde bulundu.

2019’da yapılacak yerel seçimlerde CHP’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı ve önceki dönem belediye başkanı olan Fikret Albayrak, son günlerde Akçakoca’da yerel siyasetin nabzının tutulduğu Postane Sokağı’nda esnafla buluştu.
Sokaktaki çay ocaklarından birinde esnafla çay içip sohbet eden Albayrak, kendisine sorulan soruları içtenlikle yanıtladı.
Esnaflar tarafından başkanlık dönemindeki uygulamaları hatırlatılarak, işyerleri önüne çıkardıkları malzemelerle ilgili katı davranılması konusunda Albayrak, “Birçok uygulamamız örnek uygulamaydı fakat esnaf arkadaşlarla yeterince istişare yapmadan hayata geçirdiğimiz bazı uygulamalarımız oldu. Seçimlerde gerekli mesajı aldık, artık bundan böyle esnafın hayır dediği bir işi hayata geçirmem.” ifadesinde bulundu. 
Yeni dönemle ilgili olarak da belediye seçimlerinin en iddialı isminin kendisi olduğunu belirten Albayrak, seçimleri yeniden kazanacağına inandığını, kamuoyunda bu yönde bir havanın oluştuğunu söyledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri