“EKSİKLİK HAD SAFHADA!”

Gündem 24 Şubat 2019 11:09
Videoyu Aç “EKSİKLİK HAD SAFHADA!”
A
a

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda konuşan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bu kez Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’ndeki personel sıkıntısını gündeme taşıdı. Yılmaz, Tarım ve Orman Bakanlığı’na “Düzce’nin orman işletmedeki personel eksikliği giderilmeli.” diye seslendi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce’nin sıkıntı ve ihtiyaçlarını meclis kürsüsünde dile getirmeye devam ediyor. TBMM Genel Kurulu’nda söz alan Milletvekili Yılmaz, Düzce Orman İşletmesi’nde görev yapan Orman Muhafaza Memuru eksikliğinin giderilmesi gerektiğini dile getirdi.
 
“Muhafaza memurları yarı yarıya kadroyla çalışıyor”
Milletvekili Yılmaz yaptığı konuşmada “Düzce ilimizin Orman İşletmesinde personel eksikliği had safhadadır. Özellikle orman muhafaza memurları yarı yarıya kadroyla çalışmaktadır. Orman muhafaza memurları sayısının yetersiz olması sebebiyle Düzce merkezi orman bölgesinde dikili kesimi yapılamamakta, bu da hem bölgemiz orman bölgesindeki kooperatiflerin hem de ülkemizin ekonomik kaybına sebep olmaktadır.”
 
“Tarım Bakanlığı’nın bu eksikliği gidermesi gerekiyor”
 
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan beklentimiz bir an önce başta orman muhafaza memuru olmak üzere Düzce orman işletmesinin personel eksikliğinin giderilerek bölge ve ülke ekonomisinin kaybının önlenmesidir. Personel eksikliğinin giderilmesi sadece ekonomiye katkısı olmayacak, ormana zarar veren bazı art niyetli kişilerin de önünü alacaktır.”
 
“Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi” teşekkürü
 
Milletvekili Yılmaz ayrıca Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin adının Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olarak değiştirilmesi dolayısıyla başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri