"DÜZCE'NİN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ"

Gündem 23 Haziran 2020 16:36
Videoyu Aç "DÜZCE'NİN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ"
A
a

Düzce Belediyesi, şehrin modernizasyonu ve yaşam kalitesini arttırma hedefi doğrultusunda yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ettiğini bildirdi.

Düzce Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde bir yandan yol bakım-onarım çalışmalarına devam ederken, bir yandan da kaldırımlar yenileniyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar doğrultusunda, dört bölgeye ayrılan Düzce'nin cadde ve sokaklarında deforme olan kaldırımlar elden geçiriliyor, eskiyen taşların yerini yenileri alıyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yaz dönemi boyunca yürütülecek çalışmaların adresi İstanbul Caddesi, Cedidiye, Camikebir, Aziziye ve Azmimilli mahalleleri olarak sıralandı.

Çalışmalar kapsamında şehrin 56 mahallesinde yollara kalite ve konfor kazandırıldığı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yapılan planlama kapsamında cadde ve sokaklarımızdaki kaldırımlarda hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Ekiplerimizce bir yandan asfalt yenileme, bakım ve onarım çalışmaları ile yeni yol ve yol genişletme çalışmaları sürdürülürken bir yandan da kaldırım-tretuvar yenileme ve bakım-onarım çalışmaları ile taşıt ve yaya ulaşımını elverişli hale getiriyoruz. Çalışmalarımızla şehrimizin yaşam kalitesini arttırmaya devam edeceğiz."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pkmyas