“DÜZCE MODELİ” ANKARA'DA ANLATILACAK

Gündem 10 Nisan 2018 15:34
Videoyu Aç  “DÜZCE MODELİ” ANKARA'DA ANLATILACAK
A
a

10 Nisan Polis Günü dolayısıyla Yenikent Polis Karakolu’nda verilen yemekte konuşan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bağımlılıkla mücadele kapsamında “Düzce Modeli” olarak adlandırılan çalışmaların Ankara’da anlatılacağını söyledi.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler Yenikent Polis Karakolu’nda verilen yemekle devam etti. Şehit yakınları, gaziler, polisler ve aileleri için düzenlenen yemeğe protokol yoğun katılım gösterdi.

Bizim arkamızda dimdik duracak adamlar kaldı artık”
Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bu özel güne ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Emniyet Teşkilatımızın yaptığı faaliyetler hiçbir zaman yadsınamaz. Özellikle 2012 krizinden sonra kendi içinde yapmış olduğu temizlik ve çalışmalar sonucunda emniyetimiz daha hızlı yol alır hale geldi. Daha sonra diğerleri de başladı. Daha önce adam kalmadı diyenlere de bir cevap vermiştim. Bilakis adam olanlar kaldı demiştim. Bizim arkamızda dimdik duracak adamlar kaldı artık. Devletine milletine sadık insanlar gerekiyordu artık öyleleri kaldı.

Düzce modelini Ankara’da anlatacağız”
İlimizde gerçekten güzel çalışmalar yapıyoruz. Jandarmamız, emniyetimiz gece-gündüz çalışıyor. Belediyemiz her zaman güvenlik güçlerimizin destekçisi. Bu manada güzel ürünlerin de çıktığını görüyoruz. Özellikle bağımlılıkla mücadele konusunda. Bu güzel çalışmalar devam edecek. Düzce’nin bağımlılıkla mücadele çalışmalarını, Düzce Modeli'ni Ankara’da anlatacağız. Buradaki en büyük pay emniyet ve jandarmamızın biz sadece koordine yapıyoruz.”

Kanun, millet, vatan ve kutsal tanımaz kişilerin de karşısında olacağız”
İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ise şöyle konuştu:“Bizler Emniyet Teşkilatı mensupları olarak her zaman söylediğimiz gibi başlangıçta ettiğimiz yemine sadık kalarak vatanımızın bütünlüğü, ülkemizin bölünmezliğini, kamu düzenini ve vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini temin etmek adına görevimizi üstün bir gayretle yerine getirmeye çalışıyoruz. Görevimizi ifa ederken kanun ve nizamlara uyarak milletimizin safında yer alan her bir vatandaşımızın yanında, aksine davranan kanun, millet, vatan ve kutsal tanımaz kişilerin de karşısında olmaya devam edeceğiz.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri