“DÜZCE HER ALANDA MARKA OLMALI”  

Gündem 17 Haziran 2020 16:30
Videoyu Aç “DÜZCE HER ALANDA MARKA OLMALI”  
A
a

Tarım Bakanlığı’nın düzenlediği “Coğrafi İşaretlerde Neler Oluyor?” konulu video konferans toplantısına katılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, yaptığı değerlendirmede, Düzce’yi her alanda marka haline getirmeyi hedeflediklerini vurguladı.  

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’de yürütülmekte olan coğrafi işaretleme çalışmaları dolayısıyla Tarım Bakanlığı ve özel bir şirket tarafından düzenlenen “Coğrafi İşaretlerde Neler Oluyor?” konulu video konferans toplantısına katılım sağladı.
Şahin, konferansla ilgili yaptığı açıklamada; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de coğrafi işaret çalışmaları ve coğrafi işaretli ürünlere olan ilgi gün geçtikçe artmaya başladı. Zincir marketlerin raflarına giden yol coğrafi işaretten geçiyor. İyi tarım, organik tarım, ata tohumu, tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliği gibi alanlarda olduğu gibi coğrafi işaretleme çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. İlimizde sadece sanayi alanında temsil etmekle kalmıyor, bereketli topraklarımızdaki eşsiz tarımsal ürünlerimizle de ilimizi marka haline getirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11