“DÜZCE DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALACAK”

Gündem 26 Haziran 2018 12:21
Videoyu Aç “DÜZCE DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALACAK”
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanan seçimleri yerel ölçekte değerlendiren Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’nin verdiği yüksek desteğin karşılığını alacağını vurguladı. Ayrıca bir dönem TSO başkanlığı yapmasına bağlı olarak sanayicilerin sorunlarına yakından şahit olan Milletvekili Fahri Çakır'ın meclisteki çalışmalarında Düzce’ye önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilli Seçimleri’ne yönelik iş dünyasından da tebrik mesajları geldi. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Haziran seçimleriyle birlikte Türkiye’nin dünyada nadir bulunabilecek bir demokrasi şöleni yaşadığını belirtti.

Erdoğan ve Bahçeli’yi tebrik etti
Seçimlerle birlikte yeni bir yönetim sisteminin kabul edildiğini anımsatan Şahin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nda yer alan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi tebrik etti.Seçimlerin ardından oluşan siyasi tabloyu Türkiye’nin geleceği için umut verici olarak niteleyen Düzce TSO Başkanı Şahin, başkanlık görevini devraldığı TSO eski Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır'ın Düzce’ye ve Düzce sanayisine önemli katkılar sağlayacağına inandığını vurguladı.

Çakır meclisteki çalışmalarında ilimize önemli katkılar sağlayacak”
Şahin şunları kaydetti: “Eski Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Fahri Çakır'ın milletvekili olarak göreve gelmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Sanayicilerimizin sorunlarına yakından şahit olan, kendileri için görevde olduğu dönemde mücadele eden Fahri Çakır'ın meclisteki çalışmalarında ilimize önemli katkıları olacağını düşünüyoruz. Düzce, cumhur ittifakına büyük oranda destek vermiş ve Cumhur İttifakı’nı meclise göndermiştir. İlimiz, bu yüksek oy oranının karşılığını bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de alacaktır.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri