“DÜZCE’DE 3-0 YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Siyaset 16 Aralık 2019 17:39
Videoyu Aç  “DÜZCE’DE 3-0 YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”
A
a

AK Parti’de 7 Ekim’de başlayan 7. Olağan Kongresi için delege seçimi 15 Aralık itibarı ile tamamlandı. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptığı açıklamada, “Hep birlikte partimizi Düzce’de 2023’e hazırlayıp inşallah üç sıfır olarak yolumuza devam edeceğiz. Biz size güveniyoruz, siz de bize güvenin, Sayın Cumhurbaşkanımıza layık bir teşkilat olarak yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti’de delege belirleme seçimi tamamlandı. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti eski Milletvekili Fevai Arslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Belediye Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ve Teşkilat Mensupları, 7. Olağan Kongre Süreci dolayısıyla AK Parti İl Başkanlığında gerçekleştirilen, Merkez İlçe Delege belirleme seçimine katılım sağladı.
“Delegelerimiz partiye şekil verilecek”
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptığı açıklamada, “AK Parti’de 7 Ekim’de başlayan kongre sürecinde delege seçimlerimizi 15 Aralık Pazar günü itibarı ile bitiriyoruz. AK Parti’de delege üyelerimizin katılımlarıyla partiye şekil verilecek. AK Partimize yön verecek değerli delegelerimizi seçmek için bir aradayız. Delegeler sadece seçimden seçime hatırlanıp oy kullandırılan, kongrelere çağırılan değil köylerimizde, mahallelerimizde Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kimliklerini yansıtan bizim için çok değerli arkadaşlarımızdır. Bunun için delege arkadaşlarımızı bu seçimlerden sonra her ilçede bir araya getireceğiz onlarla ilgili çalışmalarımız olacaktır.” ifadelerini kullandı.
“Bu davaya sahip çıkmalıyız”
5-6 Ocak’ta Beyköy ile başlayacak belde kongrelerinin nisan ayında ilçe kongreleri ile devam edeceğini anımsatan İl Başkanı Keskin, şunları kaydetti: “Nisandan sonra da il kongremizle Düzce’de bu kongre sürecini tamamlamış olacağız. Rabbim kongrelerimizi hayırlı uğurlu etsin, burada bu davaya sahip çıkmak gerçekten üyelerimizle, delegelerimizle, mahallelerimizde, köylerimizde bu davaya sahip çıkmalıyız. Sizler bizim oradaki bayraktarlarımızsınız, bu davayı savunan oralarda anlatan, AK Partimizi, Cumhurbaşkanımızı anlatan vazgeçilmez üyelerimizsiniz, onun için çok değerlisiniz. Bundan sonra hep birlikte partimizi Düzce’de 2023’e hazırlayıp inşallah üç sıfır olarak yolumuza devam edeceğiz. Biz size güveniyoruz, siz de bize güvenin,  Sayın Cumhurbaşkanımıza layık bir teşkilat olarak yolumuza devam edeceğiz.”
“Düzce’mizde biz büyük bir AK Parti ailesiyiz ve teşkilatız”
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin önümüzdeki süreçte yenilenmesi ve çok daha güçlü bir motivasyon ile Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023, 2053, 2071 hedeflerimize doğru yürümemiz lazım. Biz şuanda teşkilatlarımızla birlikte onun ilk adımlarını atıyoruz. Hamdolsun sandıklarımızı kurduk. 400 delege seçimimizi mahalle ve köy olarak tamamlamış bulunmaktayız. Düzce’mizde biz büyük bir AK Parti ailesiyiz ve teşkilatız. Demografimizi yansıttığımız, gencimizin, kadınımızın, olabildiğince yansıtıldığı, her rengin her kesimin olduğu delege yapısının olmasına her zamankinden daha hassas davrandık. AK Parti Merkez İlçemizde şölen havasında geçen bu sürece katkı veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Kongre sürecinin ülkemiz adına, partimiz adına ve ilimiz adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri