“ÇOCUK PARKI OLMAYAN TEK MAHALLEYİZ”

Gündem 7 Mayıs 2021 15:58
Videoyu Aç “ÇOCUK PARKI OLMAYAN TEK MAHALLEYİZ”
A
a

Düzce Belediyesi Basın Birimi tarafından, basın kuruluşlarına gönderilen ‘Her Mahalleye Bir Park’ basın bültenine, mahallelerinde çocuk parkı bulunmayan vatandaşlar sitem etti. Darıcı Mahallesi sakinleri de Düzce’de çocuk parkı olmayan tem mahalle olduklarını belirterek, “Her konuda hizmetten mahrum kalan tek mahalleyiz. Kimse bize sahip çıkmıyor” dedi.

Düzce Belediyesi Basın birimi tarafından, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün düzenlediği mahalle ziyaretlerinde karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi olan Çocuk Parkları ile ilgili çalışma yapıldığına yönelik basın kuruluşlarına basın bülteni servis edildi.
Basın Bülteninin Öncü Haber’de yayımlanmasının ardından, vatandaşlar ilgili haberin altına mahallelerinde park olmadığına yönelik yorumlarda bulundu.
Merkeze bağlı Darıcı Mahallesi Karadeniz Sokakta yaşayan Aslı Akdeniz isimli bir vatandaşta, sesini duyurmak için 0542 767 18 81 Numaralı WhatsApp İhbar Hattına konu ile ilgili şikâyetini ileterek, mahallelerine çocuk parkı yapılması için yetkililerden yardım istedi.
Mahallelerine en yakın çocuk parkının Azmimilli Mahallesinde olduğunu ifade eden Akdeniz, “Her mahalleye bir park öyle mi? 28 yaşında birisi olarak söylüyorum; ben kendi mahallemde çocuk mahallesi göremedim. Mahalleme en yakın park Azmimilli Mahallesinde. CİMER’e bile şikâyette bulunmamıza rağmen gereken yapılmadı. Biz park göremedik, çocuklarımız da göremeyecek. İnşallah torunlarımız görür. Her konuda her şeyden mahrum kalan tek mahalleyiz. Kimse bize sahip çıkmıyor” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri