'ÇILIMLI BAMBAŞKA BIR KENT OLACAK'

Gündem 5 Mart 2019 16:29
Videoyu Aç 'ÇILIMLI BAMBAŞKA BIR KENT OLACAK'
A
a

Çilimli'nin yerel yöneticilikte tecrübeli ismi Muhsin Yavuz, 3. dönemi için halkla kucaklaşmaya ve desteklerini istemeye devam ediyor. Kapı kapı dolaşarak, seçmene 'Desteğiniz ve hayır duanızı bekliyorum' diyen Yavuz, projelerini tek tek anlatıp Çilimli'yi daha da yaşanılır bir kent yapma sözü veriyor.Yaklaşık 10 yıldır Çilimli Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan ve partisi tarafından tekrar aday gösterilen Muhsin Yavuz, geçtiğimiz hafta projelerini halka açıklamasının ardından hızla ev ziyaretlerine başladı.

Artık öncelik sosyal projelerin!

Geride kalan 10 yılda ilçenin alt yapıdan üst yapıya tüm sıkıntı ve ihtiyaçlarının giderilmesine odaklanan Başkan Yavuz, yeni dönemde sosyal projelere ağırlık vermeyi hedefliyor. Özellikle esnafın kalkınmasında önemli rol oynayan Çilimli Cezaevi'nden sonra istihdam için uğraş veren ve bu doğrultuda Çilimli Organize Sanayi Bölgesi'nin kente kazandırılmasına öncülük eden Yavuz, artık kentleşmenin yanı sıra kadın ve gençlere yönelik yatırımları ön planda tutuyor.

Kapı kapı dolaşıp destek istiyor

Seçmenden aldığı vizeyle göreve devam etmesi halinde kentin gelişmesi adına yatırımlar yapmayı kafasına koyan Yavuz, bu vaatleri bizzat ilçede yaşayan vatandaşlara anlatıyor. AK Parti Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız ve partililer eşliğinde kapı kapı dolaşarak, seçmenin desteğini isteyen Başkan Yavuz, adeta sevgi seliyle karşılaşıyor.

Yavuz'a sevgi seli

Karşılarında Çilimli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhsin Yavuz'u gören yaşlı vatandaşlar, onu sevgiyle kucaklayıp hayır duasında bulunuyor. Zillerini çaldığı vatandaşlara 'Desteğinizi bekliyorum' diyerek broşürlerini veren Yavuz, her kapıda samimi bir sohbete koyulurken, kimi zaman talep ve şikayetlerle de karşılaşıyor. Özellikle ailece keyifli vakit geçirmek için Çilimli'ye mesire alanı yapılmasını isteyen vatandaşlara, vaatlerinde bu projelerin olduğunu aktaran Yavuz, yeni dönemde Çilimli'nin bambaşka bir çehreye bürüneceğinin sözünü veriyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri