‘BİZ MİLLETİN HİZMETKARIYIZ’

Gündem 3 Ağustos 2022 17:10
Videoyu Aç ‘BİZ MİLLETİN HİZMETKARIYIZ’
A
a

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, meclisin tatile girmesi ile birlikte soluğu seçim bölgesinde aldı. Ağustos ayı boyunca memleketinin tüm köylerinde halka buluşmayı hedefleyen Milletvekili Çakır’ın AK Parti yönetimi ile birlikte ilk durağı Kaynaşlı oldu. 1 günde 10 köyü birden gezen Çakır, yaptığı açıklamada, 20 yılı aşkın sürede AK Parti iktidarı olarak yaptıkları hizmetlerin sonucu gördüklerini vurguladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Vatandaşa dokunun’ talimatı doğrultusunda sahada olduklarını belirten Çakır, “Biz milletin hizmetkarıyız. Dolayısıyla bizim meselemiz hizmet, başka bir derdimiz yok.” dedi.  

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, parti kademeleri ile birlikte köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.  
AK Parti heyeti son olarak Kaynaşlı’ya bağlı 10 köyü gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleştirilen köy ziyaretlerine AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Akdoğan, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, il yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyeleri katıldı. 
Keskin: Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz
Ziyaretlerde açıklama yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, “Kaynaşlı ilçemizin Altun Köyü’ndeyiz. Sayın Milletvekilimiz Fahri Çakır’la, il genel meclis başkanımızla, kadın kolları başkanımızla, il gençlik kolları başkanımızla, ilçe başkanımızla, il ve ilçe teşkilatlarımızla buradayız. Ağustos ayı içerisinde Düzce’nin bütün köylerini milletvekillerimizle beraber dolaşmak için yola çıktık. Zaten köylerimizi dolaşıyorduk ve bu ağustos ayı içerisinde tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız. Sadece bu dolaşma Düzce’de olmayacak. 81 ilin 81’inde de AK Parti teşkilatları olarak milletvekilleri insanlarımızla beraber hemhal olacağız. Biz yaklaşık 21 yıldan beri tüm teşkilat çalışmalarımızda seçim olsun olmasın şehir merkezlerimizi, köylerimizi dolaşıyoruz. Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızdan öyle talimat alıyoruz. 14 Ağustos’ta 22 yaşına gireceğiz. Kurulduğu günden bugüne insanla olan diyaloğumuz insanla odak noktası olarak yaptığımız siyaset burada devam ediyor. Vatandaşlarımızla çok güzel sohbetler ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. İnsanlara yardımcı olacağımız konularda yardımcı oluyoruz. İnşallah cumhurbaşkanımızı AK Parti’mizi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz uğraşıyoruz. Başta muhtarımız olmak üzere tüm köy halkına çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Çakır: İnsanlarımız AK Parti’ye yüksek teveccüh gösteriyor
Altun Köy’ü sakinleri ile sohbet edip sorun ve ihtiyaçlarına kulak veren AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Evvela katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. İl genel meclis başkanımız, ilçe başkanımız, il başkanımız tüm parti kademelerinde yer almış, il genel meclis üyelerimiz, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Kaynaşlı ilçesindeyiz. Akşama kadar 10 köyümüzü tamamlayacağız. Şu an Altun Köyü’ndeyiz. Gerçekten altın gibi bir köy, altın gibi kalbi olan insanlarla beraberiz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Biz AK Parti siyaseti yapıyoruz, AK Parti’ye yüksek teveccühün gösterildiği, hizmetleri bizzat yerinde görmek de bizi ayrıca mutluluk veriyor. Tabii cumhurbaşkanımızın talepleri talimatları var. Biz onları yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşa dokunmak, vatandaşa gitmek. Biz sizin hizmetkarınız, biz milletin hizmetkarıyız. Dolayısıyla bizim meselemiz hizmet, başka bir derdimiz yok. Hizmetleri yerinde görmek, eksik olanları tespit etmek ve bunları tamamlamak üzere programlamak. Yaptığımız iş bundan ibaret. Tabii ki hizmetleri getirdik. Az olan var, yetersiz olan var, muhtarlarımızla görüşüyoruz. Eksiğimiz yok mu tabii ki var ama 20 yılı aşkın sürede yaptığımız hizmetlerin sonucunu gördüğümüzde bakıyoruz iyi bir yerdeyiz. Ama daha gidecek yolumuz var. İnşallah sizin desteklerinizle beraber bu yolu birlikte getireceğiz. Ben herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Elinize yüreğinize sağlık. İnşallah daha güzel günlerde görüşmek üzere.”  
Altun Köyü temaslarını tamamlayan AK Parti heyeti, ziyaretlerine Kaynaşlı’nın diğer köyleri ile devam etti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri