“BİZ KIŞ AYINA HAZIRIZ”

Gündem 2 Aralık 2021 10:05
Videoyu Aç “BİZ KIŞ AYINA HAZIRIZ”
A
a

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, bu yıl Düzce’de etkili olması beklenen yoğun kar yağışına karşı Düzce İl Özel İdaresi’nin hazırlıklarını tamamladığını söyledi. Günal, “Biz kış ayına hazırız” dedi.

Meteoroloji uzmanlarının tahminlerine göre, bu yıl Düzce’de kış ayı çetin geçecek. Etkili olması beklenen yoğun kar yağışına karşı yapılacak mücadele çalışmalarını Öncü Haber mikrofonuna değerlendiren İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, yoğun kar yağışına karşı Özel İdaresi’nin tüm makine ve ekibiyle sahada olacağını kaydetti.
Günal, “İlimizde etkili olması beklenen kar yağışı ile ilgili hem Valimiz Cevdet Atay başkanlığında yapılan toplantıda genel sekreterimiz, siyasi partilerimizin başkanlarıyla birlikte görüştüm. Zaten sizlerde biliyorsunuz ki bölge olarak her sene kışla ilgili mücadelemizi veriyoruz. Bu senede yine daha önceki senelere göre daha çok destek vermeyi planlıyoruz.  Bu süreçte hava şartlarını takip ediyor arkadaşlarımız, personelimiz. Ona göre hemen kamyonlarımıza bıçaklar takılıyor. Zaten ekipmanlarımız hazır,  daha yüksek yerlerde greyder olması gerekiyor. Onlarla ilgili her türlü hazırlık yapılıyor. Belli noktalara konulması ile ilgili programlar yapıldı. Hava durumuna göre ekipmanlar ekipler komple alanda olacaklar. Allah bir afet vermezse farklı bir şey olmazsa inşallah kış ayına hazırız, bir problemimiz yok” diye konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
kklklllkkdsa