“BİSİKLET YOLU MEVZUATA AYKIRI”

Gündem 5 Kasım 2019 13:42
Videoyu Aç  “BİSİKLET YOLU MEVZUATA AYKIRI”
A
a

Düzce Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı dün akşam Düzce Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, İyi Parti Meclis Üyeleri’nin İstanbul Caddesi’nde yapımı devam eden bisiklet yolu için verdiği soru önergesi dikkat çekti.

Düzce Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı dün saat 19:00’da gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya  Mesut Sancaklı başkanlık yaptı. Toplantıya İyi Parti, MHP ve CHP Meclis üyelerinin verdiği soru önergelerinin okunması ile başlandı. İyi Parti Meclis üyelerinin verdiği soru önergesinde İstanbul Caddesi’nde yapılan bisiklet yolunun mevzuata aykırı olduğu belirtilerek, kararın alındığı komisyon kararı ve yapılanması sorgulandı. Başkan Sancaklı soru önergelerine daha sonra yazılı olarak cevap verileceğini belirtti.
 Toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen maddelerden 2020 Mali Yılı Bütçesi, 2020 Mali Yılı Performans Programı ve 2020-2024 Stratejik Plan oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilirken, 3 adet yolu boyu ticaret maddesi İmar Komisyonu’na havale edildi.Toplantı 5 adet müdürlük talebi, 2 adet vatandaş talebi, 1 adet mahkeme kararı ve 2 adet ertelenenler olmaz üzere 10 talep görüşülerek son buldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri