“BİSİKLET YOLLARIMIZ DÜZCE’YE FARKLI BİR HAVA KATACAK”

Gündem 1 Ekim 2020 16:15
Videoyu Aç “BİSİKLET YOLLARIMIZ DÜZCE’YE FARKLI BİR HAVA KATACAK”
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kent merkezinin güzelleştirilmesi ve modern şehirlerarasına girmesi için projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Destek Hizmetleri Müdürlüğü İstanbul Caddesi’ndeki bisiklet yolu projesini hızlandırdı. Proje ile ilgili konuşan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzce modern kent olacak” dedi.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalarını sıklaştırdı. Başkan Dr. Faruk Özlü’nün Düzce için geliştirdiği vizyona uygun bir şekilde hemen hemen her alanda aktif olarak görev alan ekipler, son olarak İstanbul Caddesi Kentpark yanındaki alanda bisiklet yolunun yapımına başladı.
Düzce’de ilk olarak Hürriyet Caddesi’nde yapılan bisiklet yolunun ardından uygun olan bölgelerde bisiklet yollarının açılması için talimat verdiğini kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Kentte alternatif ve sağlıklı yeni bir ulaşım ağı oluşturmak için bisiklet yolu yapımına önem veriyoruz. Modern kentlerin olmazsa olmaz unsurlarını Düzce’miz için de uyguluyoruz. Bu anlamda yapımına başladığımız bisiklet yolu ile hava kirliliğini azaltmanın, alternatif ve sağlıklı ulaşımın mümkün olduğunu vatandaşlarımız da görmüş olacaklar. Bisiklet yollarımız ile kentimize farklı bir hava katacağımıza inanıyorum.” ifadelerinde bulundu.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri